Mycie elewacji

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
aśa

Mycie elewacji

Post autor: aśa »

Najczęściej wiosną, gdy wszystko kwitnie pojawiają nam się pomysły na renowację naszego domu. Wiele prac można wykonać od ręki, takich jak drobne prace ogrodowe czy niewielkie prace konserwacyjne. A są prace poważniejsze, które wymagają się chwilę - lub dłużej - zastanowić aby podjąć właściwą droge działania. Do prac które nie są szczególnie skomplikowane można zaliczyć te związane z konserwacją fasady budynku. Dobrze zadbane ściany zewnętrzne świadczą pozytywnie o gospodarzu i przedłużają ich żywotność. Świetnym zabiegiem który wpłynie pozytywnie na wygląd zewnętrznej części nieruchomości jest mycie elewacji. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto nie chce przeprowadzać generalnego remontu i ma w planach przeprowadzić prace mające na celu przedłużenie "żywotności" warstw zewnętrznych ścian. Nie jest to kosztowny proces i potencjalnie jest możliwy do wykonania samodzielnie jeżeli posiadamy w domu odpowiedni sprzęt.
Awatar użytkownika
pamela69
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 13:56

Re: Mycie elewacji

Post autor: pamela69 »

Obok mycia elewacji w przypadku budynków użyteczności publicznej moim zdaniem bardzo ważne jest również usuwanie graffiti. Żeby praca została wykonana porządnie i dokładnie, to warto zlecić ją profesjonalistom. W Warszawie tego rodzaju usługi realizuje firma Aquarius, którą wam serdecznie polecam. Są niedrodzy, ale szalenie skuteczni.
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Mycie elewacji

Post autor: natik »

Jak wybierać elewację, to żeby było z nią jak najmniej problemu. Dobrze jest podejść do tematu praktycznie. U siebie mam bloczki elewacyjne położone na ścianach. Dobrze, że postawiałam na firmę Joniec, naprawdę mają dobre i trwałe materiały. Elewacja z takich bloczków nie wymaga malowania czy częstego odświeżania. A do samego mycia wystarczy zwykła myjka ciśnieniowa i są jak nowe.
ODPOWIEDZ