Drukowanie w przemyśle

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
NobleA
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Drukowanie w przemyśle

Post autor: NobleA »

Co sądzicie o takim rozwiązaniu http://3d-up.pl/technologie/druk-3d-sls ... sintering/ jeżeli chodzi o drukowanie 3d w przemyślę. Podobno świetnie sprawdza się to do drukowania części zamiennych w przemyśle lotniczym czy samochodowym. Jak dla mnie to najnowsza technologia, która na pewno się jeszcze rozwinie.
Bo prawdziwa moc jest tam, gdzie ciemność i krew.
Awatar użytkownika
wisiu76
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:14

Re: Drukowanie w przemyśle

Post autor: wisiu76 »

Skoro o druku w przemyśle mowa, to na pewno przyda się współpraca z firmą Polinal https://polinal.eu/dla-przemyslu Drukują etykiety techniczne, naklejki zabezpieczające, serwisowe i przeglądowe. Niezbędne do oklejania maszyn i urządzeń w przemyśle.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: Drukowanie w przemyśle

Post autor: Agnes »

Jeśli korzystacie z własnych maszyn to z pewnością warto mieć także namiary na firmę oferującą wysokiej jakości części zamienne i oryginalne do maszyn przemysłowych i nie tylko. Firma Interhandler www.interhandler.pl ma szeroką ofertę takich elementów a do tego oferują usługi serwisowe - bo jak wiadomo urządzenia nawet najwyższej klasy potrafia ulec awarii w najmniej oczekiwanym momencie. Także warto wiedzieć jak w takiej sytuacji się zachować aby nie opóźnić działania w firmie
Awatar użytkownika
justine.cartwright
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2020, 16:02
Lokalizacja: Żnin

Re: Drukowanie w przemyśle

Post autor: justine.cartwright »

Jestem właśnie w trakcie poszukiwania odpowiedniej drukarni, która przygotuje dla mnie przypinki i inne gadżety ponieważ wybieram się na targi. Na stronie https://polinal.pl/produkty/naklejki-doming/ wyczytałam, iż naklejki doming są najbardziej trwałe. Efekt doming to ekonomiczny sposób na olbrzymią zmianę w wyglądzie produktów poligraficznych. Ma też kilka ciekawych właściwości, które warto wykorzystać. Elastyczność, przezroczystość i łatwość w kształtowaniu w produkcji.
ODPOWIEDZ