dom szkieletowy

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
Lucjan67
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2024, 11:35

dom szkieletowy

Post autor: Lucjan67 »

Od jakiegoś czasu toczymy z mężem zawzięty spór na temt naszego <przyszłego> domu ;) Póki co jest on dopiero w marzeniach, częściowo już może na jakimś projekcie, ale takim totalnie wstępnym, narysownym przez nas ;) zastanawiamy się tylko nad tym, czy lepszą opcją będzie klasyczny dom murowany czy może jednak lepiej zdecydować się na dom szkieletowy? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Paweł01

Re: dom szkieletowy

Post autor: Paweł01 »

Cześć, Planuję budowę domu szkieletowego w Krakowie i szukam firmy zajmującej się instalacją systemów alarmowych https://akon.pl/systemy-alarmowe/krakow/ . Czy możecie polecić sprawdzone usługi w tej okolicy? Dzięki!
otollanina

Re: dom szkieletowy

Post autor: otollanina »

Wiem jak trudno jest rozważyć taką, albo inną opcję w skali domu i że też potem jest problem z instalatorami, bo nie każdy ma czas, albo jest polecany. Mogę więc podpowiedzieć, że w kwestii rozwiązań takich jak pompa ciepła, czy rekuperacja, stiebel eltron instalatorzy pomogą Wam bardzo dobrze. Im możecie zaufać.
ODPOWIEDZ