Dach

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Dach

Post autor: sing »

Siemka, robiliście może dach? Jeśli tak, to z kim? Mam projekt już mniej więcej rozrysowany, ostatnie poprawki się tam nanoszą, to czas na znalezienie odpowiedniego dostawcę materiałów prefabrykowanych i montażystę. Jesteście mi w stanie pomóc?
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 21
Rejestracja: 26 cze 2019, 10:09

Re: Dach

Post autor: cukrowa »

A no robiłam z MG Dachy i wyszło naprawdę nieźle. Nie mam co narzekać, wszystko wykonali na czas i w niczym nie mieliśmy problemów.
Awatar użytkownika
karinah
Posty: 60
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:20

Re: Dach

Post autor: karinah »

Fakt, MG Dachy mają porządnych fachowców. Chwila moment i masz zrobione. A i nie musisz się martwić materiałem. Mają najlepszej jakości drewno https://mgdachy.pl/drewno/ , które łatwo się u nich obrabia.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Dach

Post autor: Rabka »

Wybór odpowiedniego dachu powinien być odpowiednio przemyślany. Sporo wskazówek znajdziecie na blogu budowlanym https://www.mgprojekt.com.pl/blog/. Jestem przekonana, że dzięki niemu łatwiej Wam będzie podjąć decyzję ;)
Awatar użytkownika
Emillo
Posty: 33
Rejestracja: 09 paź 2019, 14:52

Re: Dach

Post autor: Emillo »

W przypadku poszukiwań wysokiej jakości pokryć dachowych to polecałbym Wam zwrócić uwagę na propozycje od Braas w zakresie dachówek i blachodachówek. Zapewniają dobre warunki gwarancyjne oraz odpowiednie zabezpieczenie przed ich porastaniem oraz zabrudzeniami, bo wykorzystują glazurę, angobę i przy dachówce betonowe podwójna powłoka akrylowa Lumino. A na Icopal Braas będziecie mogli dobrać odpowiednia hydroizolację
ODPOWIEDZ