Centrumrekuperacji.pl opinie

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
lntołek
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:24

Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: lntołek »

Cześć czy ktoś z was zamawiał rekuperację z firmy Centrumrekuperacji.pl ? chętnie poznam opinie bo stoję właśnie przed wyborem odpowiedniej firmy w tym temacie.
Awatar użytkownika
lino
Posty: 9
Rejestracja: 17 paź 2019, 1:39

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: lino »

zamawialiśmy u nich, wszystko przebiegło profesjonalnie - najpierww pomiary i wycena, potem montaż. Ja mogę polecić.
Awatar użytkownika
lelum
Posty: 19
Rejestracja: 12 paź 2019, 9:47

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: lelum »

Fajna sprawa z rekuperacją - bardzo spory odzysk ciepła. Mi panowie z centrum rekuperacji wszystko wyjasnili, bo byłam całkiem zielona w temacie i w końcu się zdecydowałam. Teraz czekam na montaż po świętach.
Awatar użytkownika
tankusia
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 3:31

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: tankusia »

Ja jestem po wstępnej konsultacji i rozwianiu moich wątpliwości i pytań. Rozwiązanie bardzo mi się podoba i nawiążemy współpracę.
Awatar użytkownika
molinka
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2019, 23:32

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: molinka »

bardzo opłaca się to rozwizanie i warto zainwestować. Zwrot jest spory. Firma bardzo rzetelna.
Awatar użytkownika
kas
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2019, 4:44

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: kas »

Jak macie możliwość to zakładajcie. Firma wam we wszystkim pomoże i doradzi. ja to zawsze do wszystkiego mam 1000 pytań szczególnie jak coś dla mnie jest nowe. Bardzo są pomocni.
Awatar użytkownika
muna
Posty: 16
Rejestracja: 28 wrz 2019, 7:50

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: muna »

Zapoznałam się z ich ofertą i również wydaje mi się że firma jest ok - jasno i klarownie wszystko opisali, na pewno warto zadzwonić i podpytać bezpośrednio.
Awatar użytkownika
brawurka
Posty: 13
Rejestracja: 29 cze 2019, 16:24

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: brawurka »

Bardzo rzetelna i doświadczona firma! My właśnie nawiązaliśmy z nią współpracę i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Polecili nam ich nasi znajomi, którzy zamawiali tam rekuperację.
Awatar użytkownika
ziko
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 16:47

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: ziko »

Biorę ich ofertę pod uwagę. Konsultowałam też parę problemów które mi doskwierały i panowie bardzo pomocni. Wiedzą co robią. Po nowym roku zaczniemy chyba działać.
Awatar użytkownika
tina
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2019, 10:01

Re: Centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: tina »

Polecam firmę. Robili u nas z pół roku temu. Wszystko działa bez usterek. Oferta dobra przynajmniej jak na moją okolicę zamieszkania.
ODPOWIEDZ