Budowa domu

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
MagdaśU32

Budowa domu

Post autor: MagdaśU32 »

Przy takiej inwestycji należy też pamiętać o odpowiedniej izolacji poddasza. To szalenie ważne. Popularnym ostatnio sposobem na taką izolację jest ocieplanie pianą PUR. Poczytajcie tutaj https://www.izolmax.pl/piana-pur/czym-jest-pianka-pur/ czym jest taka pianka i jak się ją wykorzystuje. Dobra ekipa zrobi taką izolację szybko i skutecznie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 66
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:42

Budowa domu

Post autor: kasiunia »

Jak wiadomo budowa każdego domu zaczyna się w pracowni architekta. Wcale jednak nie musimy zlecać wykonania projektu indywidualnego ,bo w sieci jest dostępnych bardzo dużo dobrych projektów - trzeba tylko dobrze poszukać. Moja siostra znalazła pracownię Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ i tam swój projekt budowlany.Zyskała też 20 % bonifikaty - bo teraz jest właśnie promocja i trwa ona do 20 stycznia 2021. Była bardzo mile zaskoczona - bo każda złotówka jest ważna.
Ania Dołek

Re: Budowa domu

Post autor: Ania Dołek »

Budowa domu powiązana jest z jego aranżacją. Dużo ciekawych akcesoriów do domu można znaleźć w jula meble. Na na stronie https://homeparkfranowo.pl/sklepy/jula, warto przed sprawdzić dostępność sklepów w okolicy i godziny otwarcia.
ODPOWIEDZ