Berger holding - opinie o firmie

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
Roland
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2019, 5:44

Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Roland »

Szukam opinii o firmie BERGER HOLDING - ktoś może pracował u nich? Albo ma inne doświadczenia z tą firmą? Jakie jest Wasze zdanie o nich? Podzielicie się opinią?
Awatar użytkownika
ambrozy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2021, 9:52

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: ambrozy »

Ja kupowałem od nich maszyny używane. To co było w opisie zastałem na miejscu. Nie było żadnej ściemy. Firma jest godna polecenia i naprawdę godna zaufania. Jeśli szukacie uczciwej, rzetelnej firmy to Berger Holding taki jest.
Awatar użytkownika
Stoislaw-88
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2021, 21:24

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Stoislaw-88 »

Jeśli chodzi o oferty pracy w tej firmie, to można znaleźć coś dla siebie. To grupa średnich przedsiębiorców zrzeszona w jedną całość. Uczciwa płaca za uczciwą pracę - tak mogę podsumować moje doświadczenia z nimi.
Awatar użytkownika
cecyl_78
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2020, 1:17

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: cecyl_78 »

Miałem do czynienia z Berger beton - naprawdę bardzo, bardzo wysokiej jakości materiały, wszystko na czas i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Świetna współpraca, o lepszej nie można nawet marzyć. Polecam.

architekt haller
Awatar użytkownika
Miron
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2021, 22:41

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Miron »

Miałem przyjemność z tą firmą w zakresie: giełda nieruchomości. Można kupić od nich nieruchomości inwestycyjne czy przemysłowe. Dobre warunki, rzetelność i uczciwość. To moje obserwacje. Zdecydowanie warto wejść we współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
leonard_67
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2020, 4:21

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: leonard_67 »

Sporo ciekawych ofert pracy w Berger Holding. Ja mam z nimi naprawdę pozytywne doświadczenia. Zawsze umowa, zawsze wypłata na czas, żadnych machlojek czy płacenia pod stołem. Uczciwie i rzetelnie. Polecam współpracę.
Awatar użytkownika
Tytus-60
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2020, 10:13

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Tytus-60 »

Miałem do czynienia z tą firmą. Współpracę mieliśmy w zakresie: żwirownie. Jakość surowca kupowanego od BergerHolding przewyższał moje oczekiwania. Zdecydowanie udana współpraca i będę ją kontynuował.
Awatar użytkownika
Wilhelm
Posty: 2
Rejestracja: 02 wrz 2020, 5:03

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Wilhelm »

Dla mnie ratunkiem była cementowania z rodziny Berger Holding. Bardzo dobrej jakości produkt. Super ceny. Zawsze wszystko na czas i w jak najlepszym porządku. Tak to właśnie powinno wyglądać.
Awatar użytkownika
Hugon80
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2020, 8:49

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Hugon80 »

Jeśli interesują Was maszyny używane w dobrych cenach, to szczerze polecam współpracę z BergerHolding. Stan maszyn jest dokładnie znany przed zakupem, wszystko jest w opisie, nie ma żadnych ukrytych wad. Ceny fajne, przystępne. Polecam.
Awatar użytkownika
Konradyn
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2020, 10:07

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Konradyn »

W Berger Holding znajdziecie także nowoczesne wytwórnie mas bitumicznych. możecie im zaufać w stu procentach. To rzetelna i kompetentna firma w każdej swojej gałęzi działalności. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością tej współpracy.
Awatar użytkownika
Norman
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 7:10

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Norman »

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Berger Holding, to jest świetna firma budowlana. Z tradycjami ale nowoczesna i innowacyjna. Można w pełni im zaufać.
Awatar użytkownika
Lara
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 17:12

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Lara »

Jeśli szukacie pracy jako kierownik budowy, kosztorysant, majster budowy - to zdecydowanie warto poszukać ofert pracy z Berger Holding. Jasne zasady, wypłata zawsze na czas, dobre warunki pracy.
Awatar użytkownika
Antoni
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 11:59

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Antoni »

Tak mają fajne oferty pracy jeśli chodzi o stanowisko np. mechanik maszyn budowlanych. Bardzo fajne warunki, wszystko to co na papierze to także w rzeczywistości, uczciwie i przejrzyście. Polecam.
Awatar użytkownika
oktawian
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2019, 23:09

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: oktawian »

Warto kupić od nich maszyny używane. Mają swoją giełdę takich maszyn. Opis w stu procentach zgadza się ze stanem faktycznym. Nie ma żadnych ukrytych wad czy niespodzianek.
Awatar użytkownika
Hiacynt1981
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2021, 14:49

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Hiacynt1981 »

Ciekawe oferty mają również jeśli chodzi o ich dział: giełda nieruchomości. Nieruchomości przemysłowe, budowlane, tereny inwestycyjne. Ogólnie rzetelna, uczciwa i profesjonalna firma.
Awatar użytkownika
Denis-76
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 20:42

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Denis-76 »

Bardzo polecam grupę berger, najbardziej miałem do czynienia z Berger Beton - ponad 70 betoniarni. Wszystko zawsze na czas, doskonałej jakości. Taka współpraca to skarb!
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2020, 11:20

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Nestor »

Ich baza wysokiej jakości żwiru - Berger Rohstoffe to nasz podstawowy kontrahent. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z tego jak układa się współpraca, wysokiej jakości żwir, zawsze dotrzymują słowa, wszystko przejrzyste i uczciwe.
Awatar użytkownika
Boguchwał91
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:46

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Boguchwał91 »

Mają super ofertę na stanowisko kierownik robót wodno-kanalizacyjnych. Można składać dokumenty w ciemno. Uczciwość i jasność zasad to ich wyróżnia na rynku. Umowa o pracę na pełen etat, żadnego kombinowania.
Awatar użytkownika
Tomasz_92
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 11:33

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Tomasz_92 »

Polecam kupować u nich maszyny używane. Dokładnie wiedzą co sprzedają, nie ukrywają żadnych wad, żadnych usterek, wszystko dokładnie opisują w stu procentach rzetelnie. Polecam firmę.
Awatar użytkownika
Miłowan
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, 20:40

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Miłowan »

Tak grupa Berger to solidny współpracownik w dziedzinie budowlanki. Oferty pracy jakie mają są naprawdę interesujące. To firma rzetelna. Mająca doświadczenie na rynku. Zdecydowanie ich polecam do współpracy, zarówno jeśli chodzi o kupno betonu, żwiru, budowę jak i pracę u nich.
Awatar użytkownika
Abraham60
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2020, 20:41

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Abraham60 »

Jeśli szukacie dobrej pracy na przykład jako kierownik budowy czy kierownik projektu to bardzo polecam firmę Berger Holding. Uczciwe zasady, uczciwe pieniądze, uczciwa praca.
Awatar użytkownika
Radosław_70
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 5:44

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Radosław_70 »

Polecam współpracę z firmą Berger Beton - super dostawca, zawsze uczciwie na czas i za dobre stawki. To prawdziwi profesjonaliści. Jestem naprawdę zadowolony z tej współpracy.
Awatar użytkownika
lech1998
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2021, 19:05

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: lech1998 »

Warto wejść we współpracę z Berger Grupa, to grupa zrzeszająca średnich przedsiębiorców. Bardzo atrakcyjna współpraca na gruncie budowlanym. Dzięki temu że działają w grupie mają fajniejsze oferty dla kontrahentów.
Awatar użytkownika
Jacek_89
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2020, 2:44

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Jacek_89 »

Jeśli prowadzicie firmę związaną z dostawami budowlanymi, to polecam nawiązanie współpracy z firmą Berger Holding. Dostawcy mogą się z nimi skontaktować i nawiązać współpracę. Polecam.
Awatar użytkownika
jan1990
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2021, 11:39

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: jan1990 »

Można u nich kupić również maszyny używane. Dokładnie opisują stan maszyn. Wiecie na co się piszecie, nic nie kupujecie w ciemno. Stan faktyczny w stu procentach pokrywa się z opisem.
Awatar użytkownika
Pafnucy83
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 8:07

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Pafnucy83 »

Polecam z oferty grupy Berger dział: giełda nieruchomości można kupić działki pod inwestycje, działki przemysłowe. Warto wejść we współpracę z tą firmą: jasne i przejrzyste zasady współpracy.
Awatar użytkownika
antonina1993
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 8:34

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: antonina1993 »

Jeśli interesuje Was stała współpraca z tą firmą to zajrzyjcie do działu podwykonawcy, można nawiązać taką stałą współpracę na dogodnych warunkach. Wystarczy się do nich zgłosić i być równie uczciwym jak oni.
Awatar użytkownika
Roman1995
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2021, 15:31

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Roman1995 »

Ja miałem do czynienia z tą firmą w temacie Cementownia. Super udana współpraca, zawsze wszystko na czas i bez problemów. Jestem niezwykle zadowolony, oby każdy kontrahent był taki.
Awatar użytkownika
Annasz
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2020, 22:53

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Annasz »

Jesli prowadzicie działalność budowlaną, to naprawdę warto wziąć pod uwagę żwirownie z Grupy Berger, Berger Rohstoffe. Bardzo dobrej jakości surowiec, dostawy terminowe i bardzo przyzwoite ceny.

porcelana giardino opinie
Awatar użytkownika
Manuel71
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2021, 14:45

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Manuel71 »

Jesli szukacie pracy w budowlance to praca w Berger Holding jest tym co chcielibyście znaleźć. Bardzo dobre warunki, jasne zasady, dobre traktowanie pracownika. Polecam.
Awatar użytkownika
stojan
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2020, 12:31

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: stojan »

Polecam współpracę z Berger beton, produkt naprawdę wysokiej jakości, dostawy na czas bez żadnych opóźnień, w wybranym przeze mnie terminie, bez żadnych problemów. To udana i długa współpraca. Polecam.
Awatar użytkownika
Krystyn1979
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2021, 7:44

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Krystyn1979 »

Ja miałem okazję i przyjemność współpracować z Berger Rohstoffe, kamieniołom, żwir, cementownia - super jakość. Doskonała współpraca, lepszej nie można sobie wymarzyć.
Awatar użytkownika
Hermes_89
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 16:21

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Hermes_89 »

Aplikowałem na stanowisko kierownik robót bitumicznych. Zarówno sam proces rekrutacji jak i warunki pracy - na najwyższym poziomie. Mogę szczerze polecić pracę w Berger Holding. Możliwość rozwoju, płaca - wszystko zachęca do pracy u nich.
Awatar użytkownika
Milomir90
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2021, 11:01

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Milomir90 »

Wiem że dostawcy w takich firmach są zawsze chętnie poszukiwani, ale Berger Holding stawia na naprawdę solidnych dostawców. Współpraca z nimi to sama przyjemność: jasne zasady, dobre warunki, rzetelność i uczciwość. Polecam.
Awatar użytkownika
Gotard72
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2020, 7:57

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Gotard72 »

Jeśli interesują Was maszyny używane i chcecie kupić coś naprawdę godnego uwagi, to polecam giełdę firmy Berger. U nich nie kupujecie kota w worku, stan maszyn jest dokładnie opisany i zgodny ze stanem rzeczywistym.
Awatar użytkownika
tęgomir
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2021, 15:23

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: tęgomir »

Współpracowałem z tą firmą w temacie giełda nieruchomości. dobre oferty jeśli chodzi o tereny przemysłowe, działki pod inwestycje przemysłowe itp. Jestem zadowolony z tego jak to wyglądało. Polecam firmę.
Awatar użytkownika
ambrozy1961
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, 14:30

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: ambrozy1961 »

Jeśli interesuje Was praca jako cieśla szalunkowy czy elektryk, to szczerze polecam firmę Berger Holding. Super warunki pracy, dobra wypłata, uczciwe zasady. Po prostu świetna firma, żeby w niej pracować.
Awatar użytkownika
Fabia1975
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2021, 8:37

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Fabia1975 »

Berger Bau Polska - super firma budowalna, bardzo nowoczesne, z ogromną wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami. Wiedzą jak budować żeby było dobrze. Zdecydowanie polecam współpracę z nimi. Warto.
Awatar użytkownika
Mirela98
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2021, 6:47

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Mirela98 »

Polecam współpracę z Berger Beton. Bardzo wysoka jakość materiału, wszystko zawsze zgodnie z umową, na czas, bez opóźnień i w doskonałej komunikacji w tym wszystkim. To świetna firma. Bardzo godna polecenia.

niemoc płciowa
raduś

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: raduś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://perry.com.pl/category/tabletkar ... -tabletek/
Awatar użytkownika
Stojan_68
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2021, 11:03

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Stojan_68 »

Zdecydowanie warto kupić od nich maszyny używane. Bardzo dobre warunki zakupu, wszystko jasne i przejrzyste. Żadnych ukrytych wad i niedokładnego opisu stanu maszyny. Jestem zadowolony i na pewno do nich wrócę.
Awatar użytkownika
Abdon82
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2021, 23:16

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Abdon82 »

Gdybyście szukali firmy, która prowadzi wytwórnie mas bitumicznych to Berger Holding jest tą właściwą. Rzetelna, uczciwa firma z tradycjami na rynku, nowoczesne rozwiązania budowlane są ich znakiem rozpoznawczym. Polecam.
Awatar użytkownika
Donat_61
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 9:21

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Donat_61 »

Z grupą Berger miałem do czynienia gdy zamawiałem Beton jakościowy. Oni mają około 70 betoniarni i dostarczany mi był bezpośrednio na plac budowy. Bardzo polecam współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
Miłogost_80
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2021, 9:27

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Miłogost_80 »

Jeśli interesują Was Kruszywa to tylko Berger. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Są słowni i rzetelni. Zdecydowanie firma godna polecenia i zaufania.
Awatar użytkownika
gwalbert-87
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 3:07

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: gwalbert-87 »

Gdybyście szukali pracy na stanowisku kierownik budowy, to szczerze mogę Wam polecić firmę Berger. Jasne zasady zatrudnienia, dobra płaca, dobra praca. Warto.
Awatar użytkownika
Hieronim
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2021, 0:45

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Hieronim »

W przypadku gdy interesują Was maszyny używane, skorzystajcie z oferty firmy Berger. Mają swoją giełdę takich maszyn i warto przejrzeć co w niej mają. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Andrzej1965
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 13:31

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Andrzej1965 »

Potrzebny Wam beton dostarczony bezpośrednio na budowę? Polecam Berger Beton - świetna firma. Bardzo rzetelna i solidna. Wszystkie dostawy zawsze są na czas, Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
emil79
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2021, 13:48

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: emil79 »

Jestem zadowolonym klientem tej firmy. Mogę polecić ich kruszywa, beton itp produkty potrzebne na budowie. Szczerze: to świetna firma, świetna jakość, rzetelność. Nie mogę ich nie polecić. Są najlepsi.
Awatar użytkownika
Odo74
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 9:08

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Odo74 »

Współpracowałem z tą firmą, bo byli potrzebnie podwykonawcy. Zdecydowanie polecam Wam taka współpracę. Rzetelnie, fachowo. Bardzo jasne, przejrzyste zasady współpracy. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
aleks1984
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 18:11

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: aleks1984 »

Przejrzyjcie oferty pracy w tej firmie - bardzo warto u nich pracować. Płaca godna, warunki bardzo dobre, jasne zasady i dobra atmosfera pracy. Jestem zadowolony. Mogę ich polecić z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Danisław_77
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2021, 0:31

Re: Berger holding - opinie o firmie

Post autor: Danisław_77 »

Jeśli chodzi o jakość to zdecydowanie polecam ich beton i kruszywa. Będziecie w stu procentach zadowoleni z tego co otrzymacie. A ceny są przystępne, wręcz konkurencyjne. Wzorowa współpraca.
ODPOWIEDZ