Artykuły budowalane

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
złota

Artykuły budowalane

Post autor: złota »

Macie jakiś ulubiony sklep czy hurtownię, w której w dobrej cenie można kupić artykuły budowlane? Potrzebuję większą ilość, do remontu dużego domu, więc każda oszczędność jest tutaj na wagę złota.
Awatar użytkownika
waranty
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:15

Re: Artykuły budowalane

Post autor: waranty »

Zależy co jest konkretnie potrzebne. Ja jestem na etapie wyboru elewacji. Kupiłem z żoną dom do remontu, w środku już się uporaliśmy ze wszystkim. Na wiosnę na zewnątrz będziemy działać. Samo malowanie to za mało, szybko się będzie brudzić. Widzieliśmy jak wygląda elewacja Tom od Jońca, taka z bloczków. Materiał nie tylko solidny i odporny, ale też podnosi walory estetyczne zdecydowanie.

brama garażowa producent
hańcia

Re: Artykuły budowalane

Post autor: hańcia »

Jeśli o mnie chodzi, to ja się staram budować takie rozwiązania, które pozwolą mi na to, żebym po prostu nie przepłacała. A mam spory dom do wybudowania, bo myślę o Modenie https://www.mgprojekt.com.pl/modena . Ona po prostu jakoś tak do mnie przemówiła. Nie jestem pewna, czy się lepszy dom można znaleźć.
MichałŻ

Re: Artykuły budowalane

Post autor: MichałŻ »

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuje takie działania jak : malowanie takich powierzchni ze stali, plastiku, płyty MDF czy drewna. Takie usługi bez problemu zamówimy w firmie QENDOK http://qendok.pl/kontakt/. Ja wiele razy korzystałem z usług tej ifrmy i są naprawdę godni polecenia.
Miśka

Re: Artykuły budowalane

Post autor: Miśka »

Na pewno warto zainwestować w dobrej jakości farby, dzięki którym wasze ściany będą się świetnie prezentowały. Na stronie https://bbhomedecor.pl/sklep/farby-scie ... -cena.html możecie poznać farbę, która jest przeznaczona do malowania elewacji i wnętrz budynków. Można ją zakupić w pojemności 1, 5 i 10 litrów. Szczególnie polecana jest do ochrony konstrukcji żelbetowych, jak również do renowacji i ochrony systemów ociepleń. Będziecie zadowoleni z wyboru.
ODPOWIEDZ