rozwój firmy

Producenci drzwi i okien - gdzie znaleźć fachowców? podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
piórek
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:04

rozwój firmy

Post autor: piórek »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: rozwój firmy

Post autor: Rabka »

Osobiście uważam, że warto się również postarać o jakiś wartościowy certyfikat dla firmy. Na stronie http://laur-wiarygodnosci.eu/ możecie sobie co nieco poczytać i dowiedzieć się, jak zdobyć taki certyfikat i jak może to wpłynąć na postrzeganie firmy przez klientów.
Magdalenab
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2019, 18:56

Re: rozwój firmy

Post autor: Magdalenab »

Oczywiście inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa jest niezwykle ważna. Pomocne w tej kwestii mogą być np. pożyczki unijne - https://pozyczkiunijne.bgk.pl/. Finansowanie tego typu dostępne jest dla przedsiębiorców z wielu województw i odpowiada ono rzeczywistym potrzebom poszczególnych regionów. Pożyczkę unijną otrzymać mogą zarówno mikro, małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Szczegóły na ten temat dostępne są na podanej przeze mnie stronie. Myślę, że warto się z nimi zapoznać. ;)
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: rozwój firmy

Post autor: pojq889 »

Finansowanie firmy to dla mnie bardzo ważna sprawa i akurat na stronie https://pragmago.pl/ sprawdzam wszystkie dostępne możliwości. Chodzi mi po prostu o to, aby nie czekać na pieniądze od kontrahentów. Wolę je mieć od razu i kontynuować dalsze pomnażanie zysków firmy.
Awatar użytkownika
Anabelle
Posty: 94
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:55

Re: rozwój firmy

Post autor: Anabelle »

Chcesz rozwijać swoją firmę to musisz stale inwestować i wprowadzać nowoczesne rozwiązania jak te opisane tutaj https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym taki moduł płatności powinien mieć każdy szanujący się biznes zwłaszcza internetowy. Idealnie przyspiesza zakończenie procesu płatności na linii dostawca klient a to ważne w tym biznesie.
Paweł

Re: rozwój firmy

Post autor: Paweł »

Rabka pisze: ↑22 sty 2020, 13:38 Osobiście uważam, że warto się również postarać o jakiś wartościowy certyfikat dla firmy. Na stronie http://laur-wiarygodnosci.eu/ możecie sobie co nieco poczytać i dowiedzieć się, jak zdobyć taki certyfikat i jak może to wpłynąć na postrzeganie firmy przez klientów.
Na pewno posiadanie odpowiednich certyfikatów, od znanych i szanowanych instytucji wpływa na zwiększenie się ilości zainteresowanych klientów, a co za tym idzie zysków w firmie. Polecam firmę https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... i-audytowe zajmują się różnego typu certyfikatami, np. jakości, czy też tych dotyczących ochrony środowiska i bhp.
Michaśka

Re: rozwój firmy

Post autor: Michaśka »

Często rozwój firmy zależy od nas samych i naszych relacji. Nie jest to czasem łatwe, ale warto próbować. Warto zerknąć na propozycje na http://di.com.pl/jak-nawiazac-lepsze-ko ... owki-65205 , gdzie na pewno kilka wskazówek da większy pogląd na te wszystkie sprawy.

w jakich produktach kwas foliowy
więźka

Re: rozwój firmy

Post autor: więźka »

Anabelle pisze: ↑21 wrz 2020, 13:56 Chcesz rozwijać swoją firmę to musisz stale inwestować i wprowadzać nowoczesne rozwiązania jak te opisane tutaj https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym taki moduł płatności powinien mieć każdy szanujący się biznes zwłaszcza internetowy. Idealnie przyspiesza zakończenie procesu płatności na linii dostawca klient a to ważne w tym biznesie.
Zobacz sobie na rozwiązania jakie oferuje https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online , lider wśród obsługujących płatności online dla sklepu czy platformy Saas. Skontaktuj się z nimi, przedstawiciel wyjaśni wszelkie wątpliwości, opracujecie najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, na mega korzystnych warunkach
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: rozwój firmy

Post autor: balonik »

Akurat sam rozwój firmy jest faktycznie dość ważny i ja jestem zdania, że na pewno warto stawiać również na bezpieczeństwo. Jak to napisano na stronie https://www.alumatex.pl/jak-dobrac-maty ... eczeniowe/ to faktycznie właściwy dobór mat antyzmęczeniowych może sprawić, że praca stanie się bardziej bezpieczna.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 86
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: rozwój firmy

Post autor: Greta »

O bezpieczeństwo w firmie można łatwo zadbać. W pokoju, w którym przechowujemy ważną dokumentację, można zainstalować system zabezpieczający drzwi. Dostęp do niego mogą mieć tylko osoby uprawnione. Drzwi można otwierać na kod, czytnik biometryczny albo kartą. Takie urządzenia znajdziecie tutaj https://www.optiguard.pl/systemy-alarmo ... i-dostepu/ . Wybór jest spory.
hućka

Re: rozwój firmy

Post autor: hućka »

Na rozwój firmy składa się wiele czynników między innymi fakt z jakimi dostawcami usług/produktów współpracujemy. Gdybyście szukali sprawdzonej firmy zajmującej się dystrybucją oraz produkcją dobrych jakościowo surowców bazowych czy specjalistycznych to na pewno warto zapoznać się z ofertą OQEMA https://oqema.pl/. Ich produkty znajdą zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu jak branża kosmetyczna, spożywcza czy poligraficzna.
Mateusz Adałowicz

Re: rozwój firmy

Post autor: Mateusz Adałowicz »

prowadzenie firmy w znacznym stopniu ułatwia program do fakturowania jpk. Można go znaleźć na stronie https://jpk-insight.pl/7-najczesciej-p ... ikach-jpk/. W momencie gdy nie mamy doświadczenia w obrocie dokumentów, program ten wyłapie nasze błędy od strony księgowej.
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: rozwój firmy

Post autor: kolumbijka »

Duzo programow ma wplyw na usprawnienie dzialania firmy. U mnie w biurze tez bardzo fajnie dziala program https://monpay.pl/ sluzacy monitoringowi platnosci. ulatwia nie tylko kontrole faktur, ale rowniez automatyzuje wysylke powiadomien o ewentualnych opoznieniach
neśka

Re: rozwój firmy

Post autor: neśka »

U nas świetnie sprawdziła się chmura obliczeniowa. Mogę zarządzać firmą bez względu na to, w jakim miejscu się znajduję. Porównalam sobie wiele ofert, aby wybrać tę ktora najbardziej mi odpowiada i padło na https://cloudferro.com/ Wam też polecam! :)
juluś

Re: rozwój firmy

Post autor: juluś »

Jakie macie informacje na temat oznakowania ? Wiem, że wiele firm interesuje się właśnie takim certyfikatem/oznaczeniem, aby zapewnić lepszą jakość i lepszy odbiór własnych produktów. Otrzymanie takiego certyfikatu nie jest trudne, trzeba tylko odpowiadać wszystkim wymaganiom.
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: rozwój firmy

Post autor: natik »

W obecnych czasach prowadzić firmę łatwo nie jest. Zwłaszcza jeśli jest się na początku drogi i mało kto wie o naszych produktach czy usługach. Uznałam, że pomoc w zakresie marketingu i reklamy to będzie krok w dobrym kierunku. Wybrałam agencję Marketing Relacji Sp. z o.o. ponieważ specjalizują się w branży OZE, a ja właśnie prowadzę firmę zajmującą się fotowoltaiką. Dzięki indywidualnemu podejściu wiedzą jakie działania należy podjąć, posiadają skuteczne narzędzia do pozyskiwania klientów. Pomogli mi usprawnić niektóre procesy w firmie i generalnie już widzę, że zainteresowanie moją firmą jest coraz większe. Sprzedaż też się poprawiła.

świeczka hopi
Awatar użytkownika
kiszka
Posty: 73
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: rozwój firmy

Post autor: kiszka »

Aby firma mogła się rozwijać potrzebuje stałego finansowania. Niestety aktualna sytuacja jest trudna, wiele działalności gospodarczych boryka się z brakiem płynności finansowej. W takim przypadku warto skorzystać z dodatkowej pomocy, o której tu mowa https://kpmgspot.pl/produkt/formy-finan ... podarczej/
Garażowy

Re: rozwój firmy

Post autor: Garażowy »

Dla mnie najlepszym impulsem w kwestii rozwoju firmy było założenie spółki za granicą i teraz wiem, że ten wybór był jak najbardziej właściwy. Przy okazji zachęcam każdego do współpracy z http://www.thompsonstein.com/ gdyż to oni u mnie również zajmują się sprawami prawnopodatkowymi.
musce

Re: rozwój firmy

Post autor: musce »

Szukasz sprawdzonego dostawcy opakowań plastikowych lub papierowych? Myślę, że warto rozważyć https://yanko.com.pl/. Oferują konkurencyjne ceny i niestandardowe rozwiązania, dzięki czemu możesz uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz dla swojej firmy. Z tego co wiem, ich usługi są na najwyższym poziomie.
Adrian41

Re: rozwój firmy

Post autor: Adrian41 »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę https://ivel.pl/k705,sprzet-it.html , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego IVEL, w którym możecie zakupić najróżniejsze systemy alarmowe oraz systemu monitoringu. Czy Wy również korzystaliście z oferty tego sklepu?
wałek

Re: rozwój firmy

Post autor: wałek »

Dla przedsiębiorców i innowatorów, https://madpat.eu/wynalazki-i-wzory-uzytkowe/ proponuje kompleksowe wsparcie w opracowywaniu opisów patentowych i zgłaszaniu wzorów użytkowych. Ich oferta obejmuje różnorodne dziedziny techniki oraz obsługę procedur patentowych na poziomie krajowym, europejskim i międzynarodowym. Co sądzisz o takiej ofercie?
ODPOWIEDZ