Reklama zewnętrzna

Kto wydrukuje Twoją grafikę w najlepszej jakości? Gdzie zrealizować nadruk na koszulkach? Która firma oferuje najszybszą, komfortową obsługę klienta? Polecamy najlepsze drukarnie.
Awatar użytkownika
fortunat
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 18:13

Reklama zewnętrzna

Post autor: fortunat »

Zastanawiamy się ciągle, na jaką formę reklamy postawić najlepiej, jeśli zależy nam na tym, żeby dotrzeć do lokalnej klienteli? Podpowiedzcie coś, czy jednak reklama wizualna, czyli takie rzeczy jak plakaty czy ulotki wystarczą, czy jednak trzeba będzie zainwestować w coś więcej? Wiem, że sporo zależy od rodzaju wykonywanej działalności, ale pytam póki co tak ogólnie.
magiczna

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: magiczna »

Z całą pewnością warto inwestować w najróżniejsze formy reklamy. Chociażby ja teraz chcę skupić się bardziej na gadżetach, typu kalendarze biurkowe spiralowane - bo jest to coś, co też zawsze będzie kształtować nasz wizerunek, uświadamiać co do marki, zwiększać jej rozpoznawalność.
gigi99

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: gigi99 »

Nie tylko reklama zewnętrzna się liczy, ogromną siłę ma również reklama online. A tutaj https://www.triptic.pl/jak-skutecznie-r ... nternecie/ najwięcej możecie się na ten temat dowiedzieć. Jak skutecznie reklamować prowadzić w sieci promocję firmy budowlanej. To też poniekąd wskazówki dla innych branż.
Bartłomiej

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: Bartłomiej »

Gdzie najczęściej szukacie porad na interesujące Was tematy? Na stronie - https://opx.waw.pl/google-ads-skuteczna ... reklamowa/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat możliwości jakie daje obecnie Google Ads.
ODPOWIEDZ