Współpraca z projektantem wnętrz

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Awatar użytkownika
Rafal_85
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2020, 9:23

Współpraca z projektantem wnętrz

Post autor: Rafal_85 »

Witam serdecznie. Mieliście okazję współpracować z projektantem wnętrz? Szukam specjalisty, który zaprojektuje przestrzeń mojego biura w Warszawie. Wiele osób poleca pracownię projektową izudesign.pl. Czy ktoś z was korzystał z jej usług?
Awatar użytkownika
Sylwana
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 20:47

Re: Współpraca z projektantem wnętrz

Post autor: Sylwana »

Współpracę z IzuDesign wspominam bardzo dobrze, a to dlatego, że Pani Iza wykazała się umiejętnością słuchania. Jej projekt wnętrza mojego mieszkania był więc dokładnie taki, o jaki mi chodziło. Poza tym proponowała mi też wiele optymalnych rozwiązań, by jak najbardziej dostosować plan do mojego budżetu. To szalenie zdolny architekt.
Ślimak

Re: Współpraca z projektantem wnętrz

Post autor: Ślimak »

Współpraca ze specjalistą to przyjemność - ma się gwarancję, że dom będzie dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych. Właśnie tak wspominamy współpracę z firma http://unique-residence.com/projekty/. Ich portfolio jest pełne projektów z wyższej półki, ale chyba ważniejsza jest u nich obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie.
architeś2

Re: Współpraca z projektantem wnętrz

Post autor: architeś2 »

Ostatnio remontowałam całe moje mieszkanie, marzyło się mi wnętrze jasne i przestronne, pani architekt z http://ememstudio.com.pl/ zrealizowala moje marzenia. Widać że dla niej praca to zarazem pasja. Współpracuje ona z firmą wykończeniową dzięki czemu mieszkanie było gotowe pod klucz.
Łukasz43

Re: Współpraca z projektantem wnętrz

Post autor: Łukasz43 »

Bierzemy pełną odpowiedzialność za realizację powierzonych nam zleceń. Szanujemy wizję klienta, która jest dla nas drogowskazem w trakcie pracy nad koncepcją. Nieszablonowe myślenie i dbałość o szczegóły to naszym zdaniem najlepsze projektowanie wnętrz. Częstochowa – to właśnie tutaj pracujemy i wykonujemy większość zleceń.

szkółka w krzywaczce
ODPOWIEDZ