Wróżby

Ciekawe opinie i rekomendacje.
łokse

Wróżby

Post autor: łokse »

Zaglądacie czasem na portale ezoteryczne typu http://www.energiaduchowa.pl/rytual-mil ... chaniolow/ ? ja lubie czasem tam spojrzeć.
łikka

Re: Wróżby

Post autor: łikka »

Witam. ja również lubię ezoterykę i polecam szczególnie stronę http://urokimilosne-opinie.blogspot.com
gładka87

Re: Wróżby

Post autor: gładka87 »

a u wróżbity kiedyś byliscie? ja mialam okazje byc na tarocie u https://jasnowidzwroclaw.pl/ i powiem wam ze jestem w szoku, ze faktycznie az tak sie to pospelnialo..
łosjddd

Re: Wróżby

Post autor: łosjddd »

Polecam od siebie http://rytualmilosny.co.pl dlaczego uważam ze ta strona jest świetna? Otóż znajdziecie tam najlepszych polskich ezoteryków, opinie o wspaniałych ludziach zajmujących się ezoteryką, wróżbiarstwem itd. Myślę że będziecie zadowoleni z jakości, którą spotkacie na tej witrynie. Pozdrawiam serdecznie.
łynka

Re: Wróżby

Post autor: łynka »

Bardzo proszę o zapoznanie się z witryną http://spiraladuszy.com jestem pewny że będziecie zadowoleni, ponieważ znajdziecie tam mnóstwo opinii na temat działających w naszym kraju ezoteryków i magów. Jeszcze raz bardzo zapraszm do zapoznania się z treścią strony. Gorąco pozdrawiam.
eadsdsd

Re: Wróżby

Post autor: eadsdsd »

Jeśli chodzi o tematykę ezoteryczną polecam poczytać https://laguna.augustow.pl gdzie znajdziecie wiele artykułów na tematy takie jak numerologia, astrologia, wróżby, tarot, magiczne kamienia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się w wolnych chwilach.
werdtse

Re: Wróżby

Post autor: werdtse »

Ze swojej strony mogę polecić stronę https://mysticum.pl gdzie możecie poczytać bardzo wiele na tematy związane z ezoteryką, takie jak uroki, horoskopy, astrologia czy wróżby.
ODPOWIEDZ