Usługi przewozowe Wrocław

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Awatar użytkownika
michał1988
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:02

Usługi przewozowe Wrocław

Post autor: michał1988 »

Cześć forumowicze.
Jakiś czas temu szukałem sprawdzonej firmy oferującej usługi przewozowe we Wrocławiu. Chciałbym z taką firmą nawiązać współpracę w zakresie wożenia moich pracowników na różne konferencje. W każdym razie okazało się, że chyba najkorzystniejszą ofertę ma royaltaxi.pl. Słyszeliście o nich? Polecacie?
Awatar użytkownika
Achilles1974
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2021, 1:02

Re: Usługi przewozowe Wrocław

Post autor: Achilles1974 »

Royal Taxi oferuje też usługi kurierskie we Wrocławiu i ja właśnie z tej opcji korzystam. Dobrze, że proponują takie możliwości, bo dzięki temu zdecydowanie wyróżniają się na rynku. Ja mam do nich pełne zaufanie i polecam.
juliasokół

Re: Usługi przewozowe Wrocław

Post autor: juliasokół »

Co do takich usług transportowo-przewozowych w kierunku Szwajcarii polecam Wam zajrzeć na stronę internetową firmy http://szwajcariabusy.pl. Od wielu miesięcy nadaje poprzez ich stronę online paczki do szwajcarii dla moich rodziców. Z tego co wiem to posiadają również standardowe busy do szwajcarii. W każdym bądź razie - polecam!
jarosławek

Re: Usługi przewozowe Wrocław

Post autor: jarosławek »

Podróże międzynarodowe są wymagające i trwają długo. Ja zawsze rezerwuję bilet z dojazdem door to door, dzięki temu nie musze się martwić o dodatkowe dojazdy. Korzystałem z usługi busy do Holandii firmy ERGO Holender, wszystko było ok i bez komplikacji.
ODPOWIEDZ