ulubiony autor książek

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Marcyśka

ulubiony autor książek

Post autor: Marcyśka »

Jakiego autora książki czytacie najchętniej, dlaczego i może podajcie tytuł ulubionej książki danego autora. Dla mnie ulubioną autorką była Fleszarowa-Muskat . napisała wiele ksiązek. Dużo powieści rozgrywających się w czasie II wojny światowej. Przeczytałam chyba wszystkie. Nawet trudno mi wybrać najlepszą. Może Pozwólcie nam krzyczeć lub Przerwa na życie.
piotruś

Re: ulubiony autor książek

Post autor: piotruś »

Ja niedawno odkryłem autora R. Mróz. Często w swoich książkach porusza tematy II wojny światowej, pisze o tajemniczych stowarzyszeniach, rozwiązuje zagadki kryminalne itp. Ja właśnie znalazłem ta propozycję tu https://www.taniaksiazka.pl/szepty-spoz ... 87833.html To już trzecia część serii o Sewerynie Zaorskim. Książki bardzo dobrze napisane, czyta się szybko, wciągają.
igaa

Re: ulubiony autor książek

Post autor: igaa »

W sieci istnieje wiele ciekawych blogów i stron z różnego typu informacjami i różnymi artykułami związanymi z różnorodną tematyką. Są to miejsca, między innymi takie jak http://nawikomp.pl i można dowiedzieć się na prawdę wielu fantastycznych rzeczy, o których czasem tak naprawdę w ogóle nie mamy pojęcia.
ODPOWIEDZ