Pazurki

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Mariiś

Pazurki

Post autor: Mariiś »

Dziewczyny, robicie sobie samodzielnie w domu paznokcie hybrydowe? Dajcie znać. Ja nauczyłam się robić w zeszły roku, na początku pandemii. Jasne, daleko mi jeszcze do stylistek np. z Victoria Vynn, ale jestem na dobrej drodze. Uczę się :)
inieć

Re: Pazurki

Post autor: inieć »

Ja próbowałam robić sobie paznokcie sama, ale niestety nie umiem. Byłam nawet na kursie i nawet tam nie nauczyłam się, jak zrobić pazurki sama sobie. Po prostu nie mam takiej precyzji, dlatego na paznokcie chodzę do studio modelowania sylwetki Ladies First w Warszawie. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, są rzetelni. Paznokcie ładnie i długo się trzymają, polecam.
Aśka

Re: Pazurki

Post autor: Aśka »

Robienie hybryd nie jest wcale takie trudne. Wystarczy trochę wprawy i dobre akcesoria do paznokci hybrydowych, a manicure będzie wyglądał i trzymał się jak od kosmetyczki. Ja swoją przygodę z robieniem paznokci zaczęłam ponad rok temu. Nie dość, że oszczędzam pieniądze na comiesięcznej wizycie, to jeszcze robienie manicure sprawia mi ogromną przyjemność.
luśka96

Re: Pazurki

Post autor: luśka96 »

Jeśli zamierzasz sama zabrać się za robienie paznokci, warto się na to zdecydować dopiero po zdobyciu niezbędnej wiedzy. Na stronie: https://4lomza.pl/index.php?wiad=59137 jest fajny artykuł, który polecam Ci na początku przeczytać. Sporo Ci wyjaśni, a Ty możesz dzięki niemu uniknąć podstawowych błędów.
ODPOWIEDZ