ozonowanie mieszkania warszawa

Ciekawe opinie i rekomendacje.
raduś

ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: raduś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www http://insiemepolska.pl/ozonowanie/
Uznał

Re: ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: Uznał »

raduś pisze: ↑02 maja 2021, 17:04 Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie!
Zgadzam się, najważniejsze, żeby trafić na dobrą, rzetelną firmę, która zajmuje się takimi usługami jak właśnie ozonowanie. Ja korzystam z usług Green Style http://greenstyle.com.pl oni też działają na terenie Warszawy i okolic. :)
młot

Re: ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: młot »

Ja również miałem problem, ponieważ zakupiłem mieszkanie, które strasznie śmierdziało papierosami, a na ścianie był grzyb. Znajomy polecił mi ozonowanie u firmy Airozone i przyznam szczerze, że po ichniejszej interwencji udało się zażegnać problem. Polecam :) !
ronśik3

Re: ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: ronśik3 »

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy ronson https://ronson.pl/ . Bardzo jestem zadowolona z mieszkania które u nich kupiłam. Jest to firma oferująca mieszkania dla całej rodziny, mają w swojej ofercie również bardzo ciekawe dwupiętrowe mieszkania . Osiedla budowane przez te firme są dobrze rozmieszczone z parkingami dla samochodów mieszkańców oraz miejscami z zielenią.
zośka

Re: ozonowanie mieszkania warszawa

Post autor: zośka »

Oj też miałam problem z mieszkaniem, w którym strasznie było czuć papierosy, ogólnie nawet ściany przeszły tym przykrym zapachem, ale no niestety tak jest jak wynajmuje się mieszkanie nieodpowiedzialnym osobom. Wtedy postanowiłam nawiązać kontakt w celu ozonowania z https://dezynfeusz.pl/ozonowanie-pomieszczen/ . Firma zajęła się tym bardzo skutecznie, w mieszkaniu nie czuć już nic, jest fajnie świeżo
ODPOWIEDZ