narzędzia dla deweloperów

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Awatar użytkownika
przybysław-83
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2022, 19:02

narzędzia dla deweloperów

Post autor: przybysław-83 »

Cześć wam, znacie jakieś specjalistyczne narzędzia dla deweloperów, które ułatwiają sprzedaż i zarządzanie nieruchomościami? Ja próbowałem coś znaleźć i jak na razie trafiłem na deweloper system, czyli taki crm, gdzie można mieć pod ręką wszystkie bieżące zadania i sprawy. Może mieliście okazję testować? Chcielibyście podzielić się recenzjami? Z góry dzięki ;)
jolkaa

Re: narzędzia dla deweloperów

Post autor: jolkaa »

Całkiem dobrym wyborem jest też jednak https://asbud.com/ Sama zastanawiam się nad tym by skorzystać z oferty tej firmy, dodatkowo też usługi są tutaj świadczone na bardzo wysokim poziomie
Gorszy

Re: narzędzia dla deweloperów

Post autor: Gorszy »

Wybierając lokal usługowy, warto zwrócić uwagę na oferty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, które charakteryzują się nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale również przemyślaną lokalizacją i standardem. Pełna oferta dostępna jest tutaj https://atal.pl/inwestycje/lokale-uslug ... -uslugowe/ co ułatwia znalezienie idealnego miejsca dla potrzeb każdego biznesu.
Mieron

Re: narzędzia dla deweloperów

Post autor: Mieron »

W ostatnich latach można zauważyć rosnące zainteresowanie mieszkaniami od deweloperów, którzy kładą duży nacisk na jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Taki deweloper oferuje mieszkania zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnych mieszkańców, włączając w to zaawansowane systemy zarządzania budynkiem. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://atal.pl/ co pozwala potencjalnym nabywcom na dokładne zapoznanie się z ofertą.
ODPOWIEDZ