Wrastający paznokieć

Rekomendujemy najlepsze apteki internetowe i stacjonarne. Jak znaleźć najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Sydonia97
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 4:41

Wrastający paznokieć

Post autor: Sydonia97 »

Od jakiegoś czasu miałam problem z bólem w trakcie chodzenia, każdy but mnie uciskał, nie znałam przyczyny, a okazało się, że problemem był wrastający paznokieć - na tak zwane "gołe oko" zupełnie nie było widać problemu, dlatego się nie spodziewałam. Na szczęście zdecydowałam się na pomoc specjalisty od stóp, podologa. Dzięki niemu znów chodzę bez bólu.
Wierka

Re: Wrastający paznokieć

Post autor: Wierka »

Oj jest to bolesny temat. Ucierpiałam się jak nie wiem jak mi panokieć wrastał. I na pewno domowe sposoby nie pomoga. Udałam się do podologa u naw w Warszawie na ul Sady Żoliborskie jest Gabinet zdrowej Stopy. Pomogła mi w nim Pani Joanna Kowalewska. Świetna podolog

łożyska korbowodu
ewaroma

Re: Wrastający paznokieć

Post autor: ewaroma »

W tym temacie na pewno pomoże podologia Warszawa a w szczególności gabinet podologiczny PodoCenter. Byłam u nich już kilka razy na różnych zabiegach na stopy i zawsze byłam zadowolona :)
michalikg

Re: Wrastający paznokieć

Post autor: michalikg »

Z takim problemem warto udać się do podologa i to jak najszybciej. Ja miałam kiedyś mechaniczne uszkodzenie paznokcia i w takim gabinecie bardzo mi pomogli.
annabiala

Re: Wrastający paznokieć

Post autor: annabiala »

Myślicie, że usługa jaką jest pedicure Bydgoszcz w gabinecie podologicznym Zdrowe Stopy wystarczy, aby dowiedzieć się czegoś na temat zdrowia swoich stóp?
Kalosz

Re: Wrastający paznokieć

Post autor: Kalosz »

Prywatna opieka zdrowotna dostępna poprzez https://zdrowie.pzu.pl/ zapewnia pacjentom możliwość szybkiego i bezpośredniego dostępu do badań diagnostycznych, takich jak rezonans magnetyczny (MRI), tomografia komputerowa (CT) czy badania laboratoryjne. Eliminacja długich kolejek i oczekiwania na kluczowe procedury diagnostyczne znacząco przyspiesza proces rozpoczęcia odpowiedniego leczenia, co ma bezpośredni wpływ na skuteczność terapii i szybkość powrotu do zdrowia.
ODPOWIEDZ