Odżywka do paznokci

Rekomendujemy najlepsze apteki internetowe i stacjonarne. Jak znaleźć najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się doświadczeniami z zakupów.
Lośko

Odżywka do paznokci

Post autor: Lośko »

Powiedzcie, czy Wasze paznokcie po covidzie też są tak koszmarnie słabe? Z włosami miałam podobnie, ale te już jakoś powoli udaje mi się doprowadzić do ładu i składu, za to jeśli chodzi o paznokcie, no koszmar. Miękkie, rozdwajające się. Słyszałam, że odżywka do paznokci z Victoria Vynn jest świetna. Któraś z Was jej używała?
Jarosław

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: Jarosław »

Hej, odpowiednie dbanie o paznokcie jest bardzo istotne, nawet dla mężczyzn, ale sama odżywka może nie wystarczyć. Tutaj https://ktomalek.pl/produkty-do-paznokci/k-128/1 dowiecie się więcej na temat odpowiedniego dbania o paznokcie, tak aby już zawsze były o dobrej formie.
Miśśka

Re: Odżywka do paznokci

Post autor: Miśśka »

Lośko pisze: ↑06 lip 2021, 13:48 Powiedzcie, czy Wasze paznokcie po covidzie też są tak koszmarnie słabe? Z włosami miałam podobnie, ale te już jakoś powoli udaje mi się doprowadzić do ładu i składu, za to jeśli chodzi o paznokcie, no koszmar. Miękkie, rozdwajające się. Słyszałam, że odżywka do paznokci z Victoria Vynn jest świetna. Któraś z Was jej używała?
A może ktoś z Was samodzielnie wykonuje paznokcie sobie? Ile się uczyłyście? Tutaj https://fajnepaznokcie.pl/jak-nakladac- ... paznokcie/ trochę czytam na ten temat. Chciałabym zacząć robić sobie paznokcie ale nie wiem czy się nauczę. Uważam jednak, ze warto spróbować, bo byłoby taniej niż chodzić do kosmetyczki.
ODPOWIEDZ