najlepsza apteka online

Rekomendujemy najlepsze apteki internetowe i stacjonarne. Jak znaleźć najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się doświadczeniami z zakupów.
Miłowit

Re: najlepsza apteka online

Post autor: Miłowit »

Jeżeli szukacie dobrej apteki online, to nie możecie nie zajrzeć na tę stronę https://ktomalek.pl/leki-przeciwwirusowe/k-1639/1 . Tam znajdziecie informacje na temat potrzebnych leków, miejsce gdzie możecie je kupić oraz dostępność w konkretnych miejscach.
Anastazuś10

Re: najlepsza apteka online

Post autor: Anastazuś10 »

Nie wydaje mi się żeby była jakaś "najlepsza apteka", ponieważ apteki (np. https://www.aptekadlapacjenta.pl/) różnią się tylko drobnymi szczegółami takimi jak jakość obsługi, cena danego leku, lub szybkość dostawy (w przypadku aptek online). Oczywiście są to ważne aspekty ale trzeba przyznać, że wiekszość renomowanych aptek nie ma dużego problemu z ich spełnieniem.
chas

Re: najlepsza apteka online

Post autor: chas »

Jako mama bliźniaków, które mają 2 miesiące, korzystam wyłącznie z aptek online. Wejście z maluchami teraz do apteki to jak wyprawa na jakąś bitwę hahaha. Wolę sobie mleko na przykład, czy jakieś witaminy dla siebie zamówić w Aptece w sieci: https://www.aptekawsieci.pl/pl/c/Artyku ... -ciazy/151 Oni mają szeroką ofertę i atrakcyjne ceny, tam nie przepłacicie, a bez problemu możecie zamówić wszystko, czego potrzebujecie. Zamówienia szybko realizują, za co jestem bardzo wdzięczna :).
willa

Re: najlepsza apteka online

Post autor: willa »

często kupuję w DOZ, tam mają fajne ceny, szeroki asortyment produktów, nawet mleko modyfikowane u nich kupuję, zaopatruję się regularnie w Bebilon, bo można tanio u nich dostać
graszka

Re: najlepsza apteka online

Post autor: graszka »

Mleko faktycznie można dostać w dobrej cenie w dozie, stacjonarnie nie znalazłam nigdzie taniej niż u nich. Mi to bardzo odpowiada bo akurat córka jest Bebilonie.
gwiazdka

Re: najlepsza apteka online

Post autor: gwiazdka »

Ja Bebilon kupuję tylko w DOZie, oni maja najlepsze ceny na Bebilon, nie ma sensu już nawet zamawiać online skoro pod ręką w aptece DOZ można kupić w dobrej cenie.
wika89

Re: najlepsza apteka online

Post autor: wika89 »

My też kupujemy cały czas Bebilon jak dla nas najlepsze mleko dla synka, super nam się sprawdza. W DOZ cały czas można kupić w dobrej cenie więc robię zakupy u nich stacjonarnie.
ODPOWIEDZ