Balsam nawilżający

Rekomendujemy najlepsze apteki internetowe i stacjonarne. Jak znaleźć najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się doświadczeniami z zakupów.
nesko

Balsam nawilżający

Post autor: nesko »

Dziewczyny, poszukiwany jest naprawdę dobry, sprawdzony balsam nawilżający - z dobrym składem. Po lecie mam naprawdę ogromnie przesuszoną skórę, sporo piję, dobrze się odżywiam, stosuję kosmetyki nawilżające, ale to wszystko, to niestety chyba jednak ciągle za mało. Może potrzebuję zmienić kosmetyki do pielęgnacji.
Kaśkaa23

Re: Balsam nawilżający

Post autor: Kaśkaa23 »

Na szczęście świadomość społeczna w tym temacie znacząco rośnie, co jest bardzo dobrym znakiem. Jeśli zastanawiacie się nad tym, na jakie kosmetyki warto byłoby postawić, to moim zdaniem dobry balsam do twarzy będzie jednym z podstawowych produktów, o które powinniście zadbać.
Awatar użytkownika
miri
Posty: 102
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:54

Re: Balsam nawilżający

Post autor: miri »

Wybieracie kosmetyki naturalne czy nie zwracacie na to uwagi? Myślę, że warto przemyśleć wszystko bardzo dokładnie, aby wybrać rozwiązania, które idealnie będą dopasowane do konkretnych potrzeb. Na tę stronę https://warszawa.naszemiasto.pl/co-wart ... 15-8355458 sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które niewątpliwie w takiej sytuacji mogą okazać się bardzo pomocne w codziennym życiu.
natka

Re: Balsam nawilżający

Post autor: natka »

przez wiele lat miałam problem z suchą skóra, dopiero pomogły robione maści przepisane przez dermatologa, w DOZ dosyć tanio można je zrobić, a mają proste składy i nie mają konserwantów
Milasekja

Re: Balsam nawilżający

Post autor: Milasekja »

Jednymi z moich ulubionych sa balsamy z tej linii coctail polskiej marki Bielenda. doskonałe owocowe balsamy. Jest regenerujacy, nawilżający, wygładzający. Ja akurat uwielbiam ten wygładzający z brzoskwienią i kambuchą w składzie
Lilka

Re: Balsam nawilżający

Post autor: Lilka »

Ja do balsamu dodaję trochę olejku do biustu Orientany z ziołami ajurwedy. On nie tylko ujędrnia skórę ale też bardzo wzmacnia nawilżenie. Nie tylko sutki są bardzo nawilżone ale też inne części ciała :)
ODPOWIEDZ