Strona 1 z 1

opinie o JAH LOVE TATTOO

: 02 gru 2019, 10:33
autor: ulakita
witam witam przy tym pięknym grudniowym poniedziałku :) Czy są na forum osoby, które mieszkają w Warszawie i miały już okazję odwiedzić jedno z bardziej popularnych miejsc jeśli chodzi o tatuaże a mianowicie studio JAH LOVE TATTOO ? Tak odkładam wciąż tą decyzję o pierwszej dziarce ale chyba nadszedł ten czas... :)

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 02 gru 2019, 11:12
autor: ludvina
no to na co czekasz ulakita? oni są najlepsi z najlepszych :) serio i ja i moj facet się u nich tatuujemy od dawna. super atmosfera, ciekawa aranżacja wnętrza, jest wręcz sterylnie a przez to też bezpiecznie.

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 02 gru 2019, 11:41
autor: ulakita
a no własnie czekam na takie opinie hehe :) nie wiem czy sama muszę się upewnić, ze na pewno chce tatuaż i że na pewn o warto go zrobić tu. a do kogo chodzicie ? bo zrobiłam już mały research i wiem, ze sporo tych osób tu pracuje.

ws 12 5

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 04 gru 2019, 5:54
autor: ludvina
ja chodze do Anety a mój luby do Michała. tak naprawdę to trudno mi doradzać do kogo się zapisać bo sporo zalezy jaki chcesz ten tatuaż, każdy z nich robi co innego :)

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 19 mar 2020, 17:42
autor: Yuuka
Ja też myślę o tatuażu i rozważam zrobienie go w SkyTattoo w Jeleniej Górze. Zależy mi na tym, żeby tatuaż był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. Wzór mam już obmyślony od kilku lat. Teraz w końcu przyszedł czas na jego realizację :)

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 24 cze 2020, 12:05
autor: fetka
Niestety w tej kwestii nie pomogę, bo nie mam tatuażu. Ale chętnie się dowiem gdzie można taki tatuaż sobie zrobić. Jednak jak na razie to zastanawiam się nad tym czy można zakupić jakiś kosmetyk do tatuażu ale takiego mającego już kilka lat. Bo jak wiadomo, z czasem kolory na takim tatuażu bledną. Podobno tutaj https://beardman.pl/kategoria/krem-do-tatuazu znajdę taki krem do tatuażu który także można używać na takich starszych arcydziełach

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 31 sie 2020, 10:59
autor: sakk
Nie odkładaj decyzji tylko tatuaż rób. Nie pożałujesz na pewno. Tylko trzeba przemyśleć dobrze wzór, w końcu będzie z Tobą na całe życie. Jak zrobisz tatuaż to pamiętaj że pierwsze dni to jest rana i tak go trzeba traktować. Czyli odkażamy Octeniseptem, wietrzymy, chronimy przed zabrudzeniami. Takie kilka dni dosłownie/.

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 22 sty 2021, 0:05
autor: Makśor
W Warszawie nie ma lepszego studia tatuażu niż Blackstar Studio https://www.blackstarstudio.pl/ To klasa sama w sobie. Poczytajcie sobie informacje o nich na specjalistycznych forach, Blackstar ma super opinie, no i ja je potwierdzam, mam od nich pięć tatuaży, są mistrzowskie!

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 06 maja 2021, 9:13
autor: Szymuś01
Nie słyszałem nigdy o takim studiu tatuażu, dlatego też bardzo ciężko mi wypowiedzieć się w tej kwestii. Osobiście uważam, że warto rzucić okiem na https://retroink.pl/ ponieważ w tym studiu pracują sami doświadczeni tatuatorzy, którzy wykonują naprawdę super projekty.

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 07 lut 2023, 9:08
autor: baśkaa
jah love tattoo jest dość znanym miejscem jeśli chodzi o Warszawę i wcale mnie to nie dziwi :) owszem robią piękne tatuaże ale nie wiem czy wiecie, mają tu też specjalistę od piercingu - Kacpra :) jeśli planujecie przekłuć sobie ucho, język, nos czy pępek to tylko u niego :) ma doświadczenie, zna się na tym co robi. zabiegi bez bólu i komplikacji :)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..

Re: opinie o JAH LOVE TATTOO

: 22 lut 2023, 10:41
autor: dżej89
Tak apropos tatuaży, to ja znalazłam właśnie poradnik - https://www.skytattoo.net/pierwszy-tatu ... robieniem/ , który być może was zainteresuje. A na pewno osoby, który pierwszy raz wybierają się do studia. Bo tam możecie dowiedzieć się - jak się przygotować do takiego zabiegu?