Strona 1 z 1

Pogrzeb

: 20 lis 2019, 1:12
autor: NobleA
W raz z rodziną jesteśmy w żałobie, ale musimy jeszcze kupić nagrobek. Oczywiście, musi być to coś mocnego i pięknego jednocześnie. Przeglądałem ofertę sklepu http://www.nagrobkiedistone.pl/ i muszę przyznać, że mają tam bardzo szeroki wybór. Wydaje mi się, że powinienem coś tam znaleźć. Jak wy uważacie?

Re: Pogrzeb

: 03 lut 2020, 11:30
autor: Hejoho
A skąd to jesteś? U nas, w Warszawie, wiele zakładów pogrzebowych działa, ale najbardziej rozpoznawalnym jest : https://www.elizjum-warszawa.pl . Cieszy się najlepszą renomą, jeśli chodzi o dyskrecję i szybkość załatwiania formalności. Zaufanie zdobyli również, przygotowując wiele ciał do takich ceremonii. Myślę, że powinnaś tam spróbować, albo w podobnych zakładach istniejących długo a rynku.

Re: Pogrzeb

: 18 sie 2020, 10:02
autor: krystelboyle
W czasie pogrzebu możemy nie mieć siły, aby wszystko dobrze zorganizować. Związku z tym należy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy pogrzebowej. Pozdrawiam serdecznie.
_________________________________________________
zakład pogrzebowy poznań

Re: Pogrzeb

: 16 sty 2021, 0:07
autor: Darekś
My przy okazji pogrzebu Dziadka korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Anubis z Wrocławia https://anubis.info.pl/ i solidnie się ze wszystkim sprawdzili, profesjonalnie pogrzeb zorganizowali, zdecydowanie można na nich polegać. Dodam, że pomogli nam nawet przy dopełnieniu formalności pogrzebowych, bardzo nas to odciążyło w tym trudnym momencie.

Re: Pogrzeb

: 20 sty 2021, 1:16
autor: Muszyński
My w Katowicach organizowaliśmy pogrzeb - świecką ceremonię - przy udziale zakładu pogrzebowego Resurrexit http://resurrexit.pl/ To bardzo solidny zakład, solidnie załatwili wszystko - oprawę muzyczną, wieńce, przewóz uczestników pogrzebu a także formalności w USC i w ZUS. Bardzo nam pomogli, także wysoko oceniam ich profesjonalizm.

Re: Pogrzeb

: 23 sty 2021, 21:51
autor: Aśka
W Gdyni z kolei korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Concordia https://www.pogrzebyconcordia.pl/ i dobrze ich oceniam. To solidni profesjonaliści, dużo organizują sami, u nas np. pomogli przy formalnościach urzędowych. Możecie liczyć na ich pełen profesjonalizm i pomoc w tych trudnych chwilach.

Re: Pogrzeb

: 24 sty 2021, 18:27
autor: Ezeaż
Zgadzam się, że bardzo istotne jest znalezienie dobrego zakładu pogrzebowego, który solidnie zajmie się cała ceremonią. W Kaliszu taki solidny zakład pogrzebowy to Hermes http://www.pogrzebykalisz.pl/ Bardzo nas odciążyli, zajęli się m.in. oprawą muzyczną i kwiatami, wykonali tez prace kamieniarskie. To profesjonalny zakład, można na nich polegać.

Re: Pogrzeb

: 23 mar 2021, 16:35
autor: vómbris
Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu nagrobków to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą pracowni kamieniarskiej https://www.pracowniakamieniarska.pl/ Oni wykonują eleganckie nagrobki w przystępnych cenach. Firma ta ma swoją siedzibę w Aleksandrowie Kujawskim.

Re: Pogrzeb

: 23 mar 2021, 16:58
autor: vómbrunirt
Też ostatnio rozglądałem się za jakimś odpowiednim zakładem pogrzebowym, do którego mógłbym się zgłosić. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.pogrzebyrybarczyk.com.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jest to bardzo dobry zakład pogrzebowy z Głogowa, któremu można zaufać.

Re: Pogrzeb

: 21 cze 2021, 9:47
autor: AlicjaŚ
Pogrzeb to niestety nic miłego....i naprawdę trudno w takiej sytuacji myśleć kreatywnie organizować pogrzeb tak, żeby wszystko się udało zrobić tak jak byśmy chcieli i jeszcze tak jak chciał zmarły ( wykonanie ostatniej woli ). Ja kiedy chowałam swojego tatę to w ogóle niebyłam w stanie myśleć i o wielu rzeczach bym zapomniała gdyby nie zakład pogrzebowy Wrocławscy w Warszawie https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/kontakt.

napęd do bramy przesuwnej beninca instrukcja

Re: Pogrzeb

: 13 lip 2021, 11:59
autor: Mikołaj
Jeżeli już jesteśmy w tak przykrym wątku, to również niestety miałem okazję to przeżywać. Pełen profesjonalizm w tych ciężkich chwilach zapewnił nam zakład pogrzebowy Bielsko . Poprowadzili całość w bardzo profesjonalny, wzruszający i godny sposób. Mają naprawdę bardzo dobrą ofertę, która nie ogranicza się tylko do pochówku.

Re: Pogrzeb

: 29 wrz 2021, 18:49
autor: Greta
W kwestii pogrzebów w Warszawie, wiele dobrych opinii słyszałam o zakładzie pogrzebowym https://kalla-pogrzeby.pl/ . Klienci ich chwalą za empatię i wsparcie w trudnych chwilach. Dobrym rozwiązaniem jest też to, że wszystkie formalności oni organizują. W tym zakładzie można od razu wybrać trumnę czy urnę, a nawet kwiaty. Poza tym działają całodobowo. Na rynku są już od niemal 30 lat.

Re: Pogrzeb

: 22 paź 2021, 15:12
autor: Adaś
ZE swojej strony polecam Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski z Poznania https://www.pogrzeby-rutkowski.pl/ który jest ogromnym wsparciem przy organizacji oprawy ceremonii ostatniego pożegnania, ale również później np. w załatwianiu spraw formalnych i domykaniu spraw.

Re: Pogrzeb

: 08 lis 2021, 20:14
autor: dałbałłał
W sprawie trwałych, solidnie wykonanych i eleganckich nagrobków polecam kontaktować się z firmą AGRAN z Piekar Śląskich. Oferują nagrobki w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach - można bez problemu uzgodnić z nimi to, jaki ma być efekt końcowy. Niedawno stawialiśmy nagrobek od nich na grobie mojej cioci - prezentuje się bardzo dobrze, klasycznie, ale majestatycznie. Polecam poczytać więcej na ich stronie: https://www.tanienagrobki.com/o-nas bo nagrobki od nich są bardzo wysokiej jakości i na pewno będą upamiętniać bliskie nam osoby przez długi czas.

Re: Pogrzeb

: 23 maja 2023, 13:56
autor: stellaa
Nie jest to nic przyjemnego - chować bliskiego, ale taka jest kolej rzeczy.... To na czym na pewno każdemu zależy to, aby pochować godnie bliskiego. Zatem jak chodzi o trumny, to tutaj https://calvarianum.eu/oferta/trumny-3d.html możecie poczytać sobie z jakich opcji można aktualnie skorzystać.

Re: Pogrzeb

: 29 paź 2023, 18:41
autor: sanderka
Polecam także zajrzeć na stronę sklepu https://candelle.pl/kategoria-produktu/ ... i-choinka/ gdzie znajdziecie stroiki świąteczne. Moim zdaniem wyglądają bardzo ładnie, a cena nie jest wygórowana.