Strona 1 z 1

Gdzie nadawać paczki?

: 10 paź 2019, 23:13
autor: kiszka
Macie jakieś sposoby na to jak taniej płacić za nadanie przesyłki? Lepiej kurier, czy może poczta?

Re: Gdzie nadawać paczki?

: 11 paź 2019, 22:14
autor: movis
Hmm, pewnie ile osób tyle opinii, choć wydaje mi się że tani kurier jest lepszą opcją. Tutaj https://www.ebox24.pl/ możesz skorzystać z różnych firm, ponieważ to broker kurierski który umożliwia nadanie paczki internetowo u różnych przewoźników typu DHL czy Fedex

Re: Gdzie nadawać paczki?

: 25 paź 2019, 20:39
autor: styka
Przez internet na pewno, w zasadzie zawsze jest taniej niż np. zamówić kuriera przez infolinię. Tu https://www.znajdzkuriera.pl/ na pewno jest dostępny tani kurier. Polecam sobie sprawdzić. Nadanie oczywiście odbywa się internetowo, wystarczy wycenić, opłacić, wydrukować list przewozowy i czekać na przybycie kuriera

Re: Gdzie nadawać paczki?

: 19 lis 2019, 13:45
autor: markowa
Wydaje mi sie ze szukajac najtanszej oferty kurierskiej najlepiej skorzystac z brokerów kurierskich. W firmach takich jak https://www.globbox.net/przesylki_miedzynarodowe_chiny mozecie bardzo latwo znalezc najlepsza propozycje dla waszej paczki. Co ważne, jest to firma, która oferuje również przesyłki zagraniczne, międzynarodowe. Warto mieć na nich namiar.

Re: Gdzie nadawać paczki?

: 14 paź 2020, 16:08
autor: Greta
kiszka pisze: ↑10 paź 2019, 23:13 Macie jakieś sposoby na to jak taniej płacić za nadanie przesyłki? Lepiej kurier, czy może poczta?
Z usługami poczty bywa różnie. W moim odczuciu kurier jest lepszą opcją. A jeśli chcesz zamawiać tanio i szybko to zamawiaj przez pośrednika. Bez problemu znajdziesz brokera kurierskiego, który będzie pośredniczył w temacie nadawania przesyłek. Sprawdź sobie jak to wygląda u brokera na przykładzie paczek do Niemiec - https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de .

Re: Gdzie nadawać paczki?

: 16 lip 2021, 22:57
autor: Jorguś22
Najlepiej w sprawdzonej firmie kurierskiej a jak taką wybrać i od czego zależy cena usługi znajdziesz tutaj https://www.sendit.pl/blog/od-czego-zal ... urierskiej Przeczytaj a wtedy będziesz wiedzieć kogo wybrać a co lepsze możesz od razy zlecić taką wysyłkę przez podaną stronę bo to broker kurierski. Na pewno z nimi twoja przesyłka dotrze na czas i miejsce.