Strona 1 z 1

prezent dla gracza

: 02 maja 2021, 20:42
autor: margo
Mam dylemat, bo nie wiem co kupić koledze na urodziny. Myślę, że może subskrypcja xbox game pass będzie fajnym pomysłem ponieważ on jest zapalonym graczem z tego co wiem, więc powinien być zadowolony. Co o tym sądzicie? Może macie inne pomysły na trafiony prezent dla gracza?

finezja

Re: prezent dla gracza

: 18 cze 2021, 7:09
autor: ryś
Odnośnie prezentu, polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia strona https://www.taniaksiazka.pl/lokomotywa- ... 58167.html znajdziesz tutaj wiele ciekawch ksiażek które na prezent będą jak znalazł. Sklep ma ogromną ofertę, wiec z pewnością wybierzesz coś dla jubilata.

Re: prezent dla gracza

: 21 cze 2021, 20:53
autor: Grączk
No kurcze ja jako gracz to mam szeroki wachlarz zachcianek :D Ogólnie trzeba wiedzieć co gracz lubi jakie gry bo można w figurki zainwestować lub jakieś naszywki breloczki. Jeżeli nie to to może w jakieś podzespoły komputerowe typu klawiatura dla gracza czy myszka lub coś typu pamięć ram ? zależy jak bardzo ktoś się chce wykosztować. https://radar-opadow.live/

Re: prezent dla gracza

: 13 lip 2021, 21:43
autor: aniś
Na pewno jakaś ciekawa gra będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to na pewno warto sobie zerknąć na spokojnie tutaj https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/pc/ . Macie tam bowiem encyklopedię gier, która może okazać się w tym przypadku naprawdę niezwykle pomocna. Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych informacji. Dzięki temu można wybrać coś konkretnego.

Re: prezent dla gracza

: 10 wrz 2021, 22:41
autor: Tomż34Ć
Jeżeli jesteśmy w temacie gier to polecam zajrzeć na stronę tego wydawnictwa Stinger Press. Wydawnictwo gier fabularnych oferuję wiele fajnych gier dla amatorów oraz doświadczonych graczy w tym grę https://www.stinger-press.pl/produkty/czarny-kod "Ostrza w mroku" czy "Czarny kod". Jestem zafascynowany grami od tego wydawnictwa bo zawsze mnie czymś ciekawym zaskoczą.