Strona 1 z 1

Studnia

: 01 maja 2021, 11:09
autor: sótto
Wiecie, że wszystko to, czego potrzebuję do dobrej jakości do studni znalazłam w sklepie Watermark i to w sieci? Na początku bałam się zamawiać, bo to wcale tak łatwo nie poszło, ale jednak chwila moment i byłam zadowoloną posiadaczką odpowiedniego osprzętu. I jestem zdania, że każdy może wam to potwiedzić.

Re: Studnia

: 26 maja 2021, 20:47
autor: balonik
Ja także od całkiem niedawna jestem posiadaczem własnej studni głębinowej i muszę przyznać, że jak najbardziej jestem zadowolony z tego rozwiązania. Mogę przy okazji od razu każdemu polecić fajny sklep https://www.dostudni.pl/ w którym ja kupowałem pompę głębinową oraz inny osprzęt do mojej studni.

Re: Studnia

: 06 paź 2023, 11:47
autor: Sylwek 32
Witajcie, Jestem mieszkańcem Suchej Beskidzkiej https://hydroodwiert.pl/studnie-glebino ... beskidzka/ i aktualnie rozważam budowę studni głębinowej na mojej działce. Czy ktoś z was miał do czynienia z firmami wykonującymi studnie głębinowe w okolicach Suchej Beskidzkiej? Chętnie poznam wasze doświadczenia i sugestie dotyczące wyboru odpowiedniej firmy. Z góry dzięki za wszelkie informacje!

zest tv parametry

Re: Studnia

: 11 kwie 2024, 10:20
autor: juliita
A co powiecie na https://www.pedrollopolska.pl/ ? Właśnie z tego co widziałam to jednak oferta jest tutaj bardzo atrakcyjna. Można kupić wydajne i przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów pompy, a dodatkowo wybór jest obszerny

Re: Studnia

: 24 maja 2024, 15:19
autor: Kamyk
Montaż hydrofora powinien być prosty i szybki, co pozwala na samodzielne wykonanie instalacji bez konieczności angażowania specjalistów. Warto wybierać urządzenia, które są łatwe w obsłudze i serwisowaniu. Więcej praktycznych porad na ten temat można znaleźć w artykule https://magnifier.pl/jak-wybrac-dobrej- ... odzinnych/ i dobry hydrofor powinien również być wyposażony w przejrzysty panel kontrolny.