Strona 1 z 1

Ekologiczne suplementy

: 12 lut 2021, 20:56
autor: Ksenia-96
Zaopatrujecie się może w ekologiczne suplementy diety? Mnie niedawno zainteresowała oferta producenta mir-lek.pl. Ich produkty wydają się mieć naprawdę korzystny wpływ na zdrowie. Testowaliście? Jak wrażenia?

Re: Ekologiczne suplementy

: 21 lut 2021, 21:53
autor: Tyria1979
Dla mnie tak naprawdę ich ekologiczne suplementy diety są najlepszymi tego typu produktami na rynku. Mam przynajmniej gwarancję, że swojemu organizmowi nie dostarczam żadnej chemii w postaci szkodliwych substancji. Serdecznie polecam świadomym :)

Re: Ekologiczne suplementy

: 11 mar 2021, 9:16
autor: Madź
Moim zdaniem, jeśli chcecie poczytać sporo ciekawych rzeczy, dotyczących zdrowia, to polecam wam wejść na stronkę olekach gdzie znajdziecie naprawdę mnóstwo informacji w kwestii leków, czy suplementów diety np. Premium Collagen 5000 . Warto sprawdzić, bo znajdziecie tam naprawdę całkiem sporo merytorycznej treści

Re: Ekologiczne suplementy

: 05 maja 2021, 19:53
autor: Rabka
A czy zdarza się Wam czasami kupować jakieś suplementy diety na podkręcenie Waszego metabolizmu? Ja ostatnio trafiłam w sieci na taki suplement metabol fast opinie ma on bardzo dobre, więc zastanawiam się nad jego zakupem. Warto byłoby zrzucić oponkę do lata ;) Jak sądzicie, pomoże?