gdzie do lakiernika - Warszawa

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
ciechosław_94
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2024, 13:27

gdzie do lakiernika - Warszawa

Post autor: ciechosław_94 »

Witam serdecznie forumowicze. Postanowiłem do was napisać, bo od jakiegoś czasu szukam dobrego lakiernika samochodowego w Warszawie. Miałem cichą nadzieję, że pomożecie mi w tej kwestii. Mój samochód niestety ma kilka niedoskonałości, które chciałabym naprawić. Wiem, że w stolicy jest wiele warsztatów, ale chciałabym trafić na prawdziwego specjalistę. Czy możecie polecić mi kogoś godnego zaufania? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady. ;)
Bolka

Re: gdzie do lakiernika - Warszawa

Post autor: Bolka »

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb to świetna inwestycja w prywatność i komfort podczas podróży.. Poczytajcie sobie o tym koniecznie https://darkglass.pl/uslugi/przyciemnia ... chodowych/
Gość

Re: gdzie do lakiernika - Warszawa

Post autor: Gość »

Ja też muszę iść z moim autem do lakiernika bo mam porysowane od stłuczki którą niedawno miałem. Na szczęście dostałem za to odszkodowanie pokaźne bo mam dobre ubezpiecznie samochodu które wam też polecam.
Gość

Re: gdzie do lakiernika - Warszawa

Post autor: Gość »

Do lakiernika to ja bym musiał jechać niedługo bo rdza dopadła i trzeba to zamalować. No i ubezpiecznie samochodu OC też muszę nowe dla auta wykupić bo zbliża się koniec starego.
ODPOWIEDZ