Strona 1 z 1

Akcesoria pościelowe do hotelu

: 12 cze 2020, 3:53
autor: Karina-93
Hej, jakich znacie producentów akcesoriów pościelowych takich jak kołdry i poduszki? Potrzebuję tego rodzaju produktów do hotelu, więc liczy się przede wszystkim dobra jakość.

Re: Akcesoria pościelowe do hotelu

: 21 cze 2020, 10:42
autor: Telesfor1981
W ofercie alvare.pl znajdziesz kołdry i poduszki puchowe, ale też pokrowce na materac. Ja mam od nich sam materac i bardzo go sobie chwalę. Jakość pierwsza klasa, cena przystępna, więc mogę śmiało polecić.

Re: Akcesoria pościelowe do hotelu

: 08 lip 2020, 9:19
autor: gaba
Producentów dobrej jakościowo pościeli jest mnóstwo. Natomiast uważam, że oprócz nabycia kołder i poduszek warto byłoby nieco podkreślić wygląd hotelowych wnętrz, dokupując np. poszewki ozdobne dopasowane kolorystycznie do mebli, ścian czy innych dodatków. Niby drobna rzecz, a czyni każde pomieszczenie przytulnym i eleganckim. Poszewki takie znajdą miejsce nie tylko w pokojach ale i w holu czy hotelowej restauracji.

Re: Akcesoria pościelowe do hotelu

: 26 sie 2020, 23:06
autor: Karolineczka
Mój znajomy niedawno do domków letniskowych zmawiał materace od nich materacyk.pl . Polecił mi ich i tez tam kupiłam sobie materac do sypialni a córce do łóżeczka , myślę że ty też spokojnie możesz tam znaleźć materace do swojego hotelu