Strona 1 z 1

Jak sie rozwodzić?

: 26 mar 2020, 15:25
autor: iga102
No właśnie, dobre pytanie :) każdy wie jak doprowadzić do rozwodu, ale jak się rozwieść z klasą, to już nie jest taka powszechna wiedza :) sama nie wiem do końca jak przebiega rozwód. Mam na oku jednego prawnika http://www.adwokat-hese.pl/adwokat-radca-prawny/ i to na razie tyle. Nie wiem jak rozwód przebiega, co należy robić żeby rozstać się w zgodzie. A może wy wiecie?

Re: Jak sie rozwodzić?

: 22 kwie 2020, 17:43
autor: natik
Rozwód to ważne wydarzenie, często niesie za sobą dużo stresu i nieprzyjemnych sytuacji. Dlatego lepiej skorzystać z pomocy radcaprawny-trojmiasto.pl - Kancelaria Rozwodowa . Takie fachowe doradztwo pozwoli uniknąć wielu problemów, które mogłyby się w trakcie pojawić.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 28 maja 2020, 20:20
autor: Mediolanczyk
W Warszawie jakby ktoś z Was szukał prawnika od rozwód to polecam zwrócić się do tej kancelarii https://kancelaria-gizinski.com/adwokat ... -warszawa/ Rozwody potrafią przebiegać naprawdę różnie, więc lepiej mieć przy sobie dobrego prawnika.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 03 cze 2020, 16:04
autor: becon
Ja korzystałem z pomocy prawników z tej https://www.adwokat-weglowski.pl/ kancelarii w Szczecinie, bardzo dobrze sobie poradzili z moją sprawą, sam bym pewnie nic nie wskórał a tak sprawy potoczyły sie po mojej myśli

Re: Jak sie rozwodzić?

: 04 cze 2020, 1:10
autor: mczay
Rozwód nigdy nie jest przyjemną sprawą, dlatego zawsze warto porozmawiać ze specjalistą, który dokładnie przedstawi kwestie prawne związane z rozwodem. Moim zdaniem najlepszym specjalistą jest https://www.makarska-kancelaria.pl/ Koniecznie zerknijcie sobie na ofertę tej kancelarii, bo nie tylko zajmują się rozwodami.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 22 cze 2020, 19:29
autor: studio
Uważam, że najlepiej nie poddawać się za szybko i ratować związek, ale niekiedy to jedyne rozwiązanie. Na przykład jeśli zostaliśmy zdradzeni. Oczywiście każdy może mieć inny pogląd w tej sprawie. W każdym razie podczas sprawy rozwodowej z pewnością łatwiej nam będzie mając u boku dobrego adwokata. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Myślę, że będziemy się czuli pewniej w tym trudnych chwilach korzystając z pomocy specjalisty.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 24 cze 2020, 8:59
autor: Gryksa
Jak najszybciej:) Wiadomo, że z tym różnie bywa. Jest tu sporo formalności i nie zawsze wszystko musi iść przecież po waszej myśli. Sprawdźcie sobie tu kancelarie adwokacką http://klimkowski-kancelaria.pl i ich pomoc. Powinni pomóc w wielu przypadkach.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 30 cze 2020, 12:54
autor: brianne.ratke
Kancelaria podpowie zainteresowanym, jak zaoszczędzić na czasie podczas przeprowadzania spraw rozwodowych. Można to zrobić już na poziomie składania pozwu rozwodowego, w którym warto uwzględnić ewentualnych świadków. Im później będzie się ich powoływało, tym gorzej dla poszczególnych stron, gdyż sprawa przeciągnie się w czasie. Wiele więcej dowiedziałam się czytając ten artykuł https://kancelariaradcowska24.pl/index. ... rozwodowa/.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 20 lip 2020, 10:33
autor: pati
A orientujecie się może ile kosztuje rozwód? Oprócz tego, że kosztuje mnóstwo nerwów i stresu :/ Czy koszta dzielone są po połowie?

Re: Jak sie rozwodzić?

: 24 lip 2020, 13:45
autor: Aligru
Do rozwodu tylko z dobrą i sprawdzoną pomocą prawną. Mnie pomogli w https://www.kancelariasobota.pl/sprawy-rodzinne/ i bardzo im jestem za to wdzięczny.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 27 lip 2020, 10:52
autor: vmayert
Warto zastanowić się kilka razy nad rozwodem, czy jest on w ogóle potrzebny.

Re: Jak sie rozwodzić?

: 21 wrz 2020, 16:13
autor: Gryksa
Szybko i bezproblemowo - jednak to jest bardzo trudne, z rozwodem związanych jest wiele formalności. Zobaczcie sobie tu może firmę http://adwokat-nawojski.pl i ich pomoc. Także sprawdzą się bardzo dobrze jeżeli chodzi o prawo rodzinne.