Pracuj w pracy.

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Oświa

Pracuj w pracy.

Post autor: Oświa »

Czy realistyczne jest zarabianie pieniędzy już w pracy? Cóż, chodzi mi o to, czy w pracy można zarobić coś ekstra, czy można coś kombinować? Po prostu mam bardzo trudną sytuację finansową i chcę się z niej wydostać i chcę sobie kupić co tylko zechcę.
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 117
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: Gryksa »

Można i tak, jednak ja w pracy to skupiam się na moich obowiązkach, nie mam takiego wolnego czasu niestety. No ale i tak planuje jakieś zmiany, sprawdzam co jakiś czas aktualne oferty pracy dolnośląskie, nigdy nie jest przecież tak żeby nie mogło być lepiej co nie:) Nie chciałabym jednak wykraczać właśnie poza województwo dolnośląskie.

automatyka bram koszalin
kłapa

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: kłapa »

A czy zdarza Wam się czasami zamawiać kosmetyki u konsultantek? Pytam, bo sama planuję niebawem zostać taką konsultantką. Czytałam sobie o tej pracy na stronie http://konsultantka.pl/zarobki/ i doszłam do wniosku, że to naprawdę może być coś dla mnie ;) A może są tutaj jakieś konsultantki, które mogłyby podzielić się swoimi wrażeniami?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: Rabka »

A skoro już mowa tutaj o różnych ofertach pracy, to co byście powiedzieli na to, żeby poszukać takiego zatrudnienia za granicą, na przykład we Francji? Ja ostatnio widziałam sporo ofert z Annecy na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-annecy-od-zaraz/. Polecam w wolnej chwili je sobie poprzeglądać ;)
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: balonik »

Mi na ten moment najbardziej marzy się praca zdalna i to jest właśnie cel moich aktualnych poszukiwań. Nawet miałem jakiś czas temu okazję znaleźć fajny wpis https://www.wsb.com.pl/praca-zdalna-co- ... a-znalezc/ gdzie ciekawie opisano to gdzie można znaleźć pracę zdalną i jak to robić.
Gór

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: Gór »

Ostatnio szukam dobrze płatnej pracy w branży IT, ponieważ jestem programistą. Znalezienie dobrej firmy nie jest łatwe, więc zapytałem koleżankę. Kolega ze studiów polecił mi tę firmę przez ten link https://www.globallogic.com/pl/careers/. Szczerze mówiąc umówiłam się już na wizytę, więc warto tam zadzwonić.
Michał Malta

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: Michał Malta »

Mój znajomy polecił mi bezpłatną aplikację jpk https://jpk-insight.pl/do-czego-sluzy-o ... k-insight/, która pomaga w rozliczaniu jednolitych plików kontrolnych oraz wystawianiu faktur. Niestety jest to dla mnie nowy program, więc zapisałem się na kurs jego obsługi. Mam nadzieję, że po szkoleniu sam sobie ze wszystkim będę radził.
Rażon

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: Rażon »

Praca jest od tego żeby pracować. taka prawda. Ja się ostatnio zatrudniłem w Imex Logistics - https://imex-logistics.pl/Praca.html firma szuka nowych ludzi dlatego że się rozwija. Ale bardzo dobrze płacą, a do tego szanują sobie pracownika. Więc człowiek nie wstaje już od rana zniechęcony
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: balonik »

Wydaje mi się jeszcze, że po top w sumie chodzimy do pracy aby pracować i również ciekawym rozwiązaniem w formie rozliczeń jest usługa Payrollingu. Jeśli ktoś chce się więcej na ten temat dowiedzieć do doskonale w artykule https://www.pewnybiznes.info/obejmuja-u ... yrollingu/ właśnie opisano tą kwestię.
Staś

Re: Pracuj w pracy.

Post autor: Staś »

Chodzi o to, aby faktycznie w pracy pracować i ja jestem zdania, że tym bardziej warto niektóre kwestie dobrze wytłumaczyć nowym pracownikom. Samo ich wdrożenie jest niezwykle istotne i na pewno ebook https://www.gamfi.com/wiedza/ebook-onboarding-na-nowo/ znacząco w tym pomaga.
ODPOWIEDZ