Chrapanie

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 37
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:04

Chrapanie

Post autor: heniutek »

Od dłuższego czasu moja szwagierka mówi, że mój brat bardzo mocno chrapie. Miał jakiś czas temu wypadek samochodowy i może to mieć związek z połamanym nosem. Jak czytałem na http://sposobynachrapanie.pl/ to przyczyn może być sporo, ale warto to zweryfikować. Zastanawiamy się, czy nie będzie potrzeby wykonać jakiegoś zabiegu, by rozwiązać ten problem, bo może się on pogłębiać i powodować większe problemy.
gwoździk

Re: Chrapanie

Post autor: gwoździk »

Hej. Nie można ot tak bezpodstawnie "gdybać". Sprawa może być zarówno bardzo poważna jak i nie zagrażając na dłuższą metę zdrowiu Twojego brata, dlatego konieczne są badania diagnostyczne. Dopiero później możecie zastanawiać się nad sposobem leczenia. Myślę, że najmniej inwazyjnym i zarazem najbardziej pewnym badaniem byłby w tym wypadku rezonans magnetyczny twarzoczaszki. W pracowniach diagnostycznych LUX MED na pewno da się bez kolejki wykonać rezonans, a te są zlokalizowane w większości polskich miast.

centuria zofia nosko
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Re: Chrapanie

Post autor: kokszka »

A skoro już mowa o rezonansie magnetycznym, to czy ktoś z Was robił sobie może takie badanie w Radio Medica w Warszawie? Widziałam na ich stronie https://radiomedica.pl/, że mają tam bardzo atrakcyjne ceny za badania MR, a przy tym korzystają z bardzo nowoczesnego sprzętu - MAGNETOM Spectra 3T marki Siemens. Jak sądzicie, czy warto się tam wybrać w celu diagnostyki?
ODPOWIEDZ