Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
SzymonOł

Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Post autor: SzymonOł »

Witam!
Szukam dobrego i trochę większego auta rodzinnego, w takim razie czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim gdzie warto ich szukać? Mieszkam pod Rzeszowem także będe wdzięczny za podpowiedzi odnośnie salonu jaki warto odwiedzić podczas poszukiwań. Pomożecie?
NorbertEś

Re: Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Post autor: NorbertEś »

Co do samego wyboru odpowiednie samochodu dla codziennej jazdy do pracy, po dzieci, na zakupy ale i w dłuższe trasy to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Res oczywiście jeżeli chodzi o Rzeszów w ich przypadku można liczyć na wysoki poziom obsługi, racjonalne ceny i jednocześnie dotrzymanie terminów przeprowadzonych realizacji. Mam nadzieję, że też skorzystacie :)
BłażejEś

Re: Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Post autor: BłażejEś »

No już poprzednik mnie uprzedził, bo też raczej poleciłbym Ci właśnie wybrać się do salonu Auto Res w którym zdecydowanie można liczyć na profesjonalne doradztwo, rozbudowaną ofertę samochodów nowych oraz używanych i jednocześnie też można sobie wszystko na spokojnie sprawdzić, czy zrobić w serwisie autoryzowanym. U nas wybór to Fiat Tipo, ale naprawdę będziecie mieli w czym przebierać :)
Ruzeń

Re: Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Post autor: Ruzeń »

BłażejEś pisze: ↑19 maja 2021, 9:32 No już poprzednik mnie uprzedził, bo też raczej poleciłbym Ci właśnie wybrać się do salonu Auto Res w którym zdecydowanie można liczyć na profesjonalne doradztwo, rozbudowaną ofertę samochodów nowych oraz używanych i jednocześnie też można sobie wszystko na spokojnie sprawdzić, czy zrobić w serwisie autoryzowanym. U nas wybór to Fiat Tipo, ale naprawdę będziecie mieli w czym przebierać :)
No i też mogę się dołączyć, lepiej wybrać się do kilku salonów i sprawdzić najlepsze opcje samochodów nowych i używanych. Jeżeli chodzi o dobre marki do użytku codziennego to tutaj na pewno warto wymienić właśnie salon Auto Res na którego również się zdecydowałem.
Cołek

Re: Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Post autor: Cołek »

Na pewno w auto res uda Wam się znaleźć fajnie i praktyczne auto, które będzie niezawodne zarówno prywatnie ale i do zadań firmowych. Można też odwiedzić sobie wcześniej stronę salonu http://www.auto-res.pl/ Myślę, że warto rozważyć również takie propozycje, jeśli szukamy czegoś w dobrej cenie i wysokiej niezawodności.
ŁukaszAm

Re: Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Post autor: ŁukaszAm »

Cołek pisze: ↑17 cze 2021, 10:37 Na pewno w auto res uda Wam się znaleźć fajnie i praktyczne auto, które będzie niezawodne zarówno prywatnie ale i do zadań firmowych. Można też odwiedzić sobie wcześniej stronę salonu http://www.auto-res.pl/ Myślę, że warto rozważyć również takie propozycje, jeśli szukamy czegoś w dobrej cenie i wysokiej niezawodności.
A jak według Was sprawdzi się Fiat Tipo combi dla rodziny 2+2 będzie odpowiednia ilość miejsca, także na długie wyjazdy bo często zdarzają nam się wypady w góry :)
Fleś

Re: Wybór samochodu rodzinnego - Rzeszów

Post autor: Fleś »

My w auto res akurat kupowaliśmy busa Fiata Ducato oraz dla mnie na co dzień Hyundai i30. Fajne propozycje, dobre warunki wyprzedaży roczników i konkretna obsługa klienta, która naprawdę sprawnie przeprowadziła całą transakcję i do tego z bezpieczną dostawą prosto pod drzwi więc tez nie musieliśmy specjalnie po niego jechać do salonu.
ODPOWIEDZ