Kurs jazdy w Warszawie

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Mina_88
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2020, 18:34

Kurs jazdy w Warszawie

Post autor: Mina_88 »

Kto z was uczył się jeździć w Warszawie? Jaką auto szkołę możecie mi polecić? Słyszałam, że bardzo fajni instruktorzy pracują w lejdis-gentleman-osk.pl. Zgodzicie się z tą opinią? Koniecznie dajcie znać.
Awatar użytkownika
leoncja60
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 20:35

Re: Kurs jazdy w Warszawie

Post autor: leoncja60 »

Robiłam w tej szkole prawo jazdy kategorii B, czyli tradycyjnie :) Nietrudno było mi zdać egzamin, a zawdzięczam to przede wszystkim wspaniałym i sympatycznym instruktorom, którzy wszystko potrafili dokładnie wytłumaczyć. Super szkoła.
Majówka_8523

Re: Kurs jazdy w Warszawie

Post autor: Majówka_8523 »

Mina_88 pisze: ↑01 sty 2021, 18:52 Kto z was uczył się jeździć w Warszawie? Jaką auto szkołę możecie mi polecić? Słyszałam, że bardzo fajni instruktorzy pracują w kurs na pojazdy uprzywilejowane. Zgodzicie się z tą opinią? Koniecznie dajcie znać.
Ja tam zrobiłem prawko w zeszłym roku. Powiem szczerze, że wszystko załapałem praktycznie od razu i nie miałem problemu z testami.
Awatar użytkownika
becon
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:10

Re: Kurs jazdy w Warszawie

Post autor: becon »

Ja teraz robiłem kurs w Motostart na Racławickiej, było całkiem fajnie, zwłaszcza że instruktor nauczył mnie też jak odpalać auto zimą czy jak jeździć po śliskich drogach, teraz niczego się już nie boję a wiem że niektórzy wolą jeździć komunikacją jak śnieg pada :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Kurs jazdy w Warszawie

Post autor: Willy Wonka »

Ja akurat robiłem kurs w Poznaniu w szkole jazdy https://www.zdajprawko.pl/. Zdecydowanie mogę ich polecić - potrafią wszystko dobrze wytłumaczyć i nauczyć, nawet jeśli ktoś nigdy wcześniej nie jeździł samochodem. Egzamin zdałem bezproblemowo i za pierwszym razem.
ODPOWIEDZ