Polskie Szkoły Internetowe Libratus - polecam!

W tym wątku wymieniamy się spostrzeżeniami na temat różnych przedsiębiorstw. Wejdź i dodaj coś od siebie.
Spoczek

Polskie Szkoły Internetowe Libratus - polecam!

Post autor: Spoczek »

Wiecie, że mało którą firmę polecam na tym forum... z wiadomych względów - jestem trudnym klientem :lol: Ale generalnie muszę przyznać się, że taką firmę jak Polskie Szkoły Internetowe Libratus to polecam i to bez dwóch zdań. Fantastyczna obsługa w sekretariacie sprawiła, że przymus narzucony przez żonę polegający na zadzwonieniu do nich i zapytaniu o to, jak wygląda ich szkoła internetowa, czy jest płatna czy nie i co trzeba zrobić, żeby zapisać swoje dziecko, stał się de facto mega ciekawym doświadczeniem. Pani z sekretariatu bardzo precyzyjnie odpowiadała na moje pytania, nawet te, które później wydały mi się bez sensu. Dowiedziałem się, że moje dziecko można jak najbardziej do nich zapisać i że w większości spraw praktycznie wyręczają mnie. Ekstra! Wisienką na torcie było to, że dowiedziałem się, iż ta szkoła jest za darmo. Rozumiecie? XXI wiek, kapitalizm i szkoła online za darmo! BOMBA jak dla mnie! Z tego powodu polecam z czystym sumieniem Polskie Szkoły Internetowe Libratus