nietrzymanie moczu

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
mammma

nietrzymanie moczu

Post autor: mammma »

co najlepsze na nietrzymanie moczu? chodzi mi o produkty higieniczne, potrzebne są dla babci, słyszałalm że na takie rzeczy można uzyskać dofinansowanie NFZ, jak to załatwić?
memma

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: memma »

tak można jak najbardziej, ja w dozie uzyskałam informację co i jak, pomogli mi i udzielili wielu wskazówek, pieluchomajtki też tam kupuję, jak masz blisko gdzieś doz to warto się do nich wybrać
emilana

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: emilana »

Ja korzystam z pomocy różnych specjalistów i już jest nieco lepiej jeśli chodzi o nietrzymanie moczu. Faktycznie w dozie można dostać fajne i chłonne produkty w dobrych cenach.
zoszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: zoszka »

W aptece dbam o zdrowie jest bardzo duży wybór środków higienicznych, można wybrać coś dla siebie, a jak nie wiemy dokładnie co, to można otrzymać darmowe próbki.
alexa

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: alexa »

Faktycznie z tymi darmowymi próbkami na środki higieniczne w DOZ to strzał w dziesiątkę, możemy dobrać odpowiednio pod swoje potrzeby i dopiero wtedy kupić pełne opakowanie.
laureczka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: laureczka »

A to w każdej aptece doz można dostać takie darmowe próbki? Mieszkam w mniejszej miejscowości, mam tutaj DOZ ale nie wiem czy pytać o tą promocję bo nie widziałam wystawionych tych próbek.
iluzja

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: iluzja »

Myślę, że w każdej, ja też mieszkam w mniejszej miejscowości i można spokojnie dostać właśnie takie darmowe próbki. Potem możesz kupić pełne opakowanie jak już wiesz czego potrzebujesz.
Luśka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Luśka »

To dość kłopotliwy problem niestety, ale można go sprawnie rozwiązać. Weź pod uwagę takie zabiegi https://littlehungrylady.pl/2023/01/las ... blemu.html :) mogą byc bardzo pomocne
babuszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: babuszka »

Niestety jest to spory problem, warto dbać o swój komfort, dlatego warto zajrzeć do DOZ oni mają środki higieniczne w dobrych cenach, a wybór też jest bardzo duży.
lemurka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: lemurka »

U mnie zaczęło się po porodzie niestety, mam nieduży problem z nietrzymaniem moczu, oczywiście jestem pod opieką lekarza, ale na większe wyjścia używam chłonnych wkładek, kupuję w doz oni mają w najlepszych cenach.
czubake

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: czubake »

Z takim problemem trzeba iść do specjalisty ale na nfz będziecie długo czekać na wizytę. Dlatego prywatnie spróbujcie, tutaj https://zdrowie.pzu.pl/ macie placówki z dobrymi specjalistami i opieką medyczną na wysokim poziomie.
poziomka89

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: poziomka89 »

Oczywiście, że trzeba iść do specjalisty zrobić badania itd, poza tym trzeba jakoś funkcjonować więc warto wspomagać się środkami higienicznymi, polecam te z DOZu.
ODPOWIEDZ