Wsparcie unijne

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 37
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:04

Wsparcie unijne

Post autor: heniutek »

Mam pytanie w zakresie wsparcia unijnego. Jak wygląda w praktyce księgowość projektów z UE? Czy sposób dokumentowania tego typu projektów różni się zasadniczo od krajowych dokumentów?
Awatar użytkownika
Panterka
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:10

Re: Wsparcie unijne

Post autor: Panterka »

Liczę na to, że ten ciekawy temat bardziej się rozwinie. Na pewno będę tu zaglądał.
Alkohol to taki wyjątkowy środek, przy którego pomocy szybko można doprowadzić stan naszego ciała do stanu zgodnego z aktualnym stanem naszego umysłu.
Awatar użytkownika
Wojtas45
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2019, 13:33

Re: Wsparcie unijne

Post autor: Wojtas45 »

Jeśli chodzi o księgowość w projektach unijnych, to się trochę różni, bo Unia ma swoje wytyczne i wymogi, do których należy się stosować. Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących funduszy europejskich do polecam http://www.signum.org.pl/oferta/ , jest to doświadczona firma w tych kwestiach i na pewno znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Wsparcie unijne

Post autor: Rabka »

A czy wiecie, jak wyglądają rozliczenia takich projektów unijnych? Zostało to całkiem fajnie opisane na stronie internetowej https://subitoadvising.pl/rozliczenia-p ... w-unijnych. Widziałam tam też, że firma Subito Advising pomaga przy takim rozliczaniu. Czy ktoś z Was korzystał może z jej pomocy właśnie w tym zakresie? Byliście zadowoleni?

rurki nierdzewne
nikaś

Re: Wsparcie unijne

Post autor: nikaś »

Sporo różnych ciekawych informacji znajdziecie na tej stronie https://edoradca.pl/kwalifikowalnosc-wy ... ionalnego/ . Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Można między innymi się dowiedzieć o jakie dofinansowania można się starać oraz jakie warunki trzeba spełnić. Poza tym znajdziecie tam również informacji na temat kwalifikowalności wydatków w ramach europejskich funduszy.
ODPOWIEDZ