profesjonalne tłumaczenia

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:36

profesjonalne tłumaczenia

Post autor: deborah »

Cześć, jakie biuro tłumaczeń polecacie? Szukam osoby, która wykona profesjonalne tłumaczenia aktu urodzenia :)
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 68
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:20

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Despero »

Chyba nie będzie to jakiś wielki problem tak myślę, ale chyba pod takimi dokumentami to już trzeba mieć jakieś potwierdzenie od tłumacza? W sumie to nie wiem do końca. Biura tłumaczeń to dobre miejsce na szukanie pomocy, także oferta takich miejsc to poprawiacz tekstu - osoba, która dokładnie sprawdzi i poprawi wasz tekst w języku obcym.
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: kolumbijka »

ja ostatnio mialam okazje zlecac tlumaczenie dokumentow samochodowych z auta sprowadzonego z niemiec - wykonywala to firma https://www.duplikatydowodow.pl/ - perfekcyjna obsluga klienta
Awatar użytkownika
Feliksa-72
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 15:05

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Feliksa-72 »

Myślę, że może was też zainteresować oferta tlumaczka-przysiegla.pl. To mój zaufany tłumacz przysięgły języka angielskiego w Warszawie. Pani Danuta oferuje bezpłatną wycenę, zapewnia konkurencyjne ceny usług i zlecenia realizuje nie tylko nad wyraz dokładnie, ale i w krótkim terminie. Każdemu ją polecam.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Rabka »

A może zamiast korzystać z usług profesjonalnych tłumaczeń lepiej samemu byłoby sobie zrobić kurs językowy? Jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online, Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy nawet w systemie on-line, między innymi z języka niemieckiego. Co Wy na to?
inż

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: inż »

Kiedyś próbowaliśmy sami wykonywać tłumaczenia w naszej firmie, ale jak można się domyśleć, to nie wyszło. Korzystamy z usług profesjonalistów, wszystkie tłumaczenia wykonuje dla nas biuro tłumaczeń Interlang z Gdyni http://interlang.pl/oferta.php. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, tłumaczenia wykonują szybko, zawsze dotrzymują terminów. Są to świetni specjaliści, bardzo serdecznie ich polecam.
Piotruś91

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Piotruś91 »

Widze, że sporo osób szuka tłumacza, który zajmuje się czymś takim jak tłumaczenia poświadczone ustne. Na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza języka rumuńskiego, który zajmuje się między innymi podpisywaniem oświadczeń niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego.
Deniś23

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Deniś23 »

Z tego co widzę sporo ośob szuka tłumaczeń poświadczonych ustnych. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że tłumacz rumuński pomoże podczas uroczystości zawarcia związku małżeńskiego. Mało który tłumacz wykonuje takie tłumaczenia, dlatego też warto rzucić na niego okiem.
ODPOWIEDZ