Okna i drzwi

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Kaśka

Okna i drzwi

Post autor: Kaśka »

Po zimie zabieramy się za budowę domu i czas dokonać wyboru firmy która dostarczy stolarkę. Przejrzałam wiele for i dochodzę do wniosku że najlepiej stawiać na lidera w Europie czyli firmę https://www.drutex.pl/ Nie tylko mają okna i drzwi ale także rolety i systemy ogrodowe a wszystko w atrakcyjnych cenach. Co sądzicie o tym wyborze?
koleś

Re: Okna i drzwi

Post autor: koleś »

No hej, a co powiecie na drzwi pasywne https://mikea.eu/product/thermika-pasiv/ od firmy Mikea? One są świetne do termoizolacji cieplnej. Nawet nie wiem od kiedy o tym myślę, ale jak już, to tylko takie będę zamawiać. Dla mnie nie ma lepszego sposobu na utrzymacie ciepła w domu, w pomieszczeniu.
Grażyna40

Re: Okna i drzwi

Post autor: Grażyna40 »

Dużo zależy od tego jaki mamy projekt domu. Wybór dobrze jest skonsultować z osobą , która się na tym zna. Bardzo dobre wskazówki znaleźliśmy na www.mgprojekt.com.pl/blog. Projekty z tej strony, dały też dużo nowych inspiracji.
Miśek

Re: Okna i drzwi

Post autor: Miśek »

My bardzo sobie chwalimy okna Raven oparte na nowoczesnych profilach SCHÜCO. Tu sobie zerknijcie https://ravenokna.pl/okna/ Wybraliśmy okna Schüco CORONA SI 82 względu na ich energooszczędność i to był dobry wybór, zdecydowanie nam odpowiadają. To też okna solidne, wytrzymałe i o dobrym designie no i udało nam się je kupić w przyjaznej cenie. Z tej samej firmy mamy też drzwi przesuwne na taras i także sprawdzają się znakomicie.
bómrunis

Re: Okna i drzwi

Post autor: bómrunis »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się montażem oraz sprzedażą okien i drzwi. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.montplast.com.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Łodzi. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
majeż

Re: Okna i drzwi

Post autor: majeż »

A co powiecie na okna drewniane? Nam to rozwiązanie bardzo się spodobało, zwłaszcza że teraz okna drewniane są świetnej jakości, a ciąż są ekologiczne, maja odpowiednie współczynniki przenikania ciepła. Okna kupiliśmy prosto od Prestiż z Legnicy https://www.wiecejnizokna.com/oferta/okna i możemy go jak najbardziej polecić. W ich ofercie znajdziecie różne rodzaje okien, wszystkie są porządnie wykonane, dostępne w sprzedaży w korzystnych cenach. My z naszych jesteśmy bardzo zadowoleni, firma sprawiła się świetnie, zlecenie wykonali terminowo.
xębir

Re: Okna i drzwi

Post autor: xębir »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą okien i drzwi. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://oknoperfekt.pl/ i mogę powiedzieć że był to bardzo dobry wybór. Oferowane przez nich produkty są bardzo solidne i mają całkiem niezłe ceny.
ODPOWIEDZ