Witryna internetowa dla firmy

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Witryna internetowa dla firmy

Post autor: kolumbijka »

w jaki sposób poradziliście sobie z witryną internetową dla waszej firmy? zlecaliście komuś projekt czy działaliście sami?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:36

Re: Witryna internetowa dla firmy

Post autor: deborah »

Ja obecnie chcę przenieść swój sklep stacjonarny do Internetu i szukam fajnej, kreatywnej agencji która oferuje Tworzenie sklepów Wrocław. Sama nie zrobię tego profesjonalnie, więc lepiej oddać się w ręce osób, które to robią na co dzień ;)
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Witryna internetowa dla firmy

Post autor: pojq889 »

Ja to wolę zostawić specjalistą, bo niestety kompletnie się na tym wszystkim nie znam. Kogo polecacie?

___
zasłony
Awatar użytkownika
Kombon
Posty: 81
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:03

Re: Witryna internetowa dla firmy

Post autor: Kombon »

Też uważam, że jednak specjaliści najlepiej się tym zajmą. U nas https://home.pl/tworzenie-stron-internetowych/ tworzyli stronkę i dzięki ich zaangazożowaniu jest ona naprawdę funkcjonalna i czytelna.
Awatar użytkownika
movis
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:37

Re: Witryna internetowa dla firmy

Post autor: movis »

W tych czasach nie wyobrażam sobie, by firma nie posiadała swojej strony. Ale to nie wszystko, jak już strona powstanie to trzeba zainwestować w dobry marketing, bo tez tego biznes nie ma szans się rozkręcić. Na blogu http://i-content.pl/ czytałam o marketingu szeptanym i uważam, że jest to bardzo ciekawe narzędzie, które pozwala prowadzić wszechstronne kampanie internetowe. Poczytaj sobie
żał

Re: Witryna internetowa dla firmy

Post autor: żał »

W mojej skromnej opinii, ciekawym portalem dla geeków oraz dla osób zainteresowanych IT i informatyką, jest ten od itwiz.pl. Ostatnio czytałem tam artykuł html5 możliwości i muszę przyznać, że mnie wciągnęło. Teraz staram się na bieżąco śledzić nowe wpisy. Znacie podobne portale?
Awatar użytkownika
kiszka
Posty: 73
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Witryna internetowa dla firmy

Post autor: kiszka »

To prawda, każda firma czy to działająca stacjonarnie czy online powinna mieć swoją wizytówkę w sieci w postaci strony internetowej. Oczywiście teraz najpopularniejsze są nowoczesne strony www z pełną funkcjonalnością i proste w obsłudze od strony administratora. W takie najlepiej inwestować
Baśka

Re: Witryna internetowa dla firmy

Post autor: Baśka »

Projekt i wykonanie firmowej strony internetowej zleciłam agencji Green Web. Bardzo ich sobie cenię za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Niedługo będziemy przeprowadzać audyt, by usprawnić działanie strony. Więcej na temat audytów można poczytać w tym artykule https://www.greenweb.pl/audyt-seo-sklepu-internetowego/.
ODPOWIEDZ