Materiały reklamowe u kogo ?

Jak zareklamować firmę? Z pomocy jakiej firmy skorzystać? Gdzie szukać porady z zakresu marketingu w internecie?
Robuś1973

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych, folderów, broszur, ulotek w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: enika »

Tutaj akurat nie pomogę bo specjalnie się nie interesuje tematem materiałami reklamowymi. Znacznie bardziej wolę działać marketingiem internetowym, który jest znacznie bardziej skuteczniejszą formą pozyskiwania klientów. Sporo też w tym temacie pomagają mi ludzie z agencji https://mwp.org.pl/ którzy wszelkie kampanie przeprowadzają super.
raduś

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: raduś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://effectivepr.pl/oferta/kampanie-e ... spoleczne/
kamiński

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: kamiński »

Zawsze przydać wam się może dobry producent materiałów POS – firma Lakman z Józefowa https://www.lakman.pl/kontakt Dostaniecie tam m.in. ekspozytory POS, displaye, standy czy stojaki pozwalające ciekawie wyeksponować produkty. Firma ma fajne ceny i dobry wybór wysokiej jakości produktów.
moniśka

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: moniśka »

Moim zdaniem warto jednak pomyśleć o ulotkach. Jest to bardzo dobra forma reklamy, a jeżeli chcecie dobrać ulotki, które będą najbardziej pasować dla waszej działalności to warto odwiedzić http://www.solutio.com.pl/jak-dopasowac ... -do-branzy znajdziecie tutaj wiele przydatnych informacji
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 223
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: sanderka »

Sama ostatnio szukałam na firmę, w której to będę miała możliwość zamówienia ulotek reklamowych. Porównałam wiele ofert, ale ostatecznie postawiłam na https://uvopex.pl/category/ulotki i powiem wam, że byl to strzał w 10.
Koćka

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Koćka »

Polecam firmę marketingową Virtual People! Mają ogromne doświadczenie w dziedzinie reklamy online, z pewnością pomogą wam osiągnąć świetne rezultaty. Sprawdźcie ich ofertę: https://virtualpeople.pl/.
Słonik

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Słonik »

Rozumienie zmieniających się trendów w influencer marketingu jest fundamentalne dla kreowania efektywnych strategii. Nasza agencja oferuje kompleksowe analizy i raporty dotyczące efektywności działań, które pozwalają na ciągłe dostosowanie taktyk. Śledzenie nowych metod i narzędzi pozwala nam utrzymywać wysoki poziom usług, co można zobaczyć na https://tearsofjoy.pl/ i każdy klient otrzymuje indywidualnie dopasowane rozwiązania, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom.
ODPOWIEDZ