Budowa

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
farasr

Budowa

Post autor: farasr »

Ja to mam nadzieję, że wy sprawdzicie sobie coś konkretnego i na razie mam na oku takie https://www.mgprojekt.com.pl/sensowny-3-b możliwości. Projekty domu są naprawdę korzystne i ja mam nadzieję, że uda nam się dobrać coś szczególnego. I jak coś, to taki dom mam na oku.
czasual

Re: Budowa

Post autor: czasual »

Ja to naprawdę sporo mam kwestii i sporo do powiedzenia, ale jak już, to naprawdę będę szukała rozwiązań, jakie są dla mnie i nie posprawdzam całkowicie kwestii, które są dla mnie niepodobne. I ja mam nadzieję, że to jakoś rozwiążemy, ale w kwestii domu, to na pewno eurofirany będę odwiedzać.
Sławomir

Re: Budowa

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://pak.info.pl/uslugi/ocieplanie-p ... wa-poznan/ znajdziecie ofertę firmy PAK, która specjalizuje się w wierceniu studni głębinowych, ocieplania poddaszy pianką poliuretynowa i ocieplaniem dachów. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.
estella

Re: Budowa

Post autor: estella »

Oj przy budowie domu to jest co robić... No, ale to człowiek w końcu sobie buduje, także dlatego jest
nad czym myśleć... Mnie teraz czeka ocieplanie poddasza wełną i
tak zastanawiam się nad tym czy nie skorzystać z usług EkoCeluTerm? Co możecie mi napisać na ich temat?
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 169
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Budowa

Post autor: sanderka »

Powiedzcie mi, czy ktoś z was ma namiar na sprawdzonego i rzetelnego rzeczoznawcę budowlanego? Jak mam być z wami szczera, to udało mi się własnie znaleźć namiar na https://www.mpexpertbud.pl/rzeczoznawca-budowlany/ Dajcie znać, co sądzicie na ten temat
Leru

Re: Budowa

Post autor: Leru »

Polecacie takie drewniane modułowe domki jakie ma ta firma https://dreammobilhouse.pl/? Bo chciałam zakupić na działkę, ale każdy kogo pytam ma inne opinie na ich temat. Z resztą przejadę się do nich i podpytam: Dream Mobil House sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: 500 220 300 email: [email protected]
sabinaabramik

Re: Budowa

Post autor: sabinaabramik »

Budowa domu Wrocław to w ostatnim czasie mój temat nr 1. Zaczęliśmy budowę pół roku temu i chciałabym, żeby się już skończyła, haha :) naszą budową zajmuje się super firma - Achard - polecam :)
loszko

Re: Budowa

Post autor: loszko »

Planując budowę, zwróciliśmy uwagę nie tylko na sam dom, ale również na otaczające go otoczenie. Wybór firmy do postawienia ogrodzenia nie był łatwy, ale ostatecznie padł na https://polbram.eu/. Ich staranność i dbałość o detal sprawiły, że teraz mamy nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne ogrodzenie.
ODPOWIEDZ