epson canon?

Kto wydrukuje Twoją grafikę w najlepszej jakości? Gdzie zrealizować nadruk na koszulkach? Która firma oferuje najszybszą, komfortową obsługę klienta? Polecamy najlepsze drukarnie.
Awatar użytkownika
kas
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2019, 4:44

epson canon?

Post autor: kas »

Jakiej marki drukarki polecacie? chodzi mi o urządzenia wielofunkcyjne aby też skaner był. Może być nie dużych rozmiarów aby syn zmieścił na biurku albo szafce obok.
Awatar użytkownika
ziko
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 16:47

Re: epson canon?

Post autor: ziko »

Popatrz sobie na modele Epson albo Hp myślę że coś dobrego wybierzesz. Mam Epsona i jest wygodna. Druk jest ok. Tania też była moim zdaniem bo cena to pojęcie względne.
Awatar użytkownika
tina
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2019, 10:01

Re: epson canon?

Post autor: tina »

Ostatnio oglądałam modele Epsona i też się zastanawiam nad kupnem. Mi drukarka padła tylko skaner jeszcze działa i musze coś nowego nabyc. Bo na razie biegam do kumpeli wszystko drukować.
Awatar użytkownika
mollo
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2019, 15:28

Re: epson canon?

Post autor: mollo »

Mi się spodobał ten model Epson EcoTank M1120 i na 99% się na niego zdecyduję. Z opisu wynika że ma funkcje jakie chce. A jak mówisz że dla syna to wydaje mi się będzie ok. Nie jest duża i łatwa w obsłudze. Poradzi sobie z nią.
Awatar użytkownika
ladyinmask
Posty: 56
Rejestracja: 18 sty 2020, 14:53

Re: epson canon?

Post autor: ladyinmask »

No, dobrze... A czy zdradzicie mi może, gdzie dostane tanie tusze do drukarki ? No, bo właśnie szukam czegoś do mojego sprzętu, a widzę że ceny w danych sklepach są całkiem wysokie. Może jakiś zamiennik mi się uda zdobyć. Polecicie jakieś sprawdzone sklepy?
Awatar użytkownika
migdalinka
Posty: 83
Rejestracja: 26 paź 2019, 16:18

Re: epson canon?

Post autor: migdalinka »

Jeśli interesuje Cię właśnie temat eko papieru , że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. FAjny eko papier mozna kupic na https://www.eko-papier.com
Adaś6

Re: epson canon?

Post autor: Adaś6 »

Skoro już jesteśmy w temacie papieru to czy ktoś z was zamawiał na https://www.lamix.pl/ ? Prowadzę firmę i szukam odpowiedniego producenta a ten miał pozytywne opinie. Widziałem, że mają dosyć spory asortyment jeśli chodzi o ręczniki papierowe i nie mogę się zdecydować co wybrać.
Dureś

Re: epson canon?

Post autor: Dureś »

W takim razie odwiedź ofertę przygotowaną przez sklep online DobreTonery.pl osobiście uważam, ze to naprawdę dobry kierunek jeśli chodzi o dobrą jakość, rozbudowaną ofertę i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi klienta. Pozdrawiam i mam nadzieję, że z tej współpracy będziecie także zadowoleni przy doposażaniu firmy w artykuły biurowe.
beńko

Re: epson canon?

Post autor: beńko »

najlepiej szukać takiej drukarki, która pozwala na drukowanie tanio, która bedzie miało łatwo dostępne zamienniki, ja przed zakupem od razu sprawdziłem czy są zamienniki, activejet szybko wypuszcza nawet do nowych modeli drukarek ___________________________________________
ODPOWIEDZ