Wielkanoc - pożyczka

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Mośka

Wielkanoc - pożyczka

Post autor: Mośka »

Przychodzę z pytaniem, może orientujecie się jakie teraz mają oferty firmy pożyczkowe? Może są jakieś oferty przed świętami Wielkanocnymi? Dajcie znać, bo przydałoby mi się pożyczyć kilkaset złotych, na krótki okres. Może jakieś firmy pożyczają w tym momencie za darmo?
oewonga_pożyczki

Re: Wielkanoc - pożyczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Może zainteresuję Cię nasza nowa oferta? Teraz, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł bez względu, czy jest to Twoja pierwsza, czy któraś z kolei pożyczka w Wonga. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Jeśli jesteś nowym klientem, możesz skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
jakoś

Re: Wielkanoc - pożyczka

Post autor: jakoś »

Oj, tu czuję, że wiele osób się po prostu jakoś tak źle ułoży z tymi pożyczkami. Chodzi mi o to, że jednak są osoby, które nie pozwalają nam na to, żeby szybko mieć odpowiednie kredytowanie. Po prostu w bankach pracują różne osoby. Ale z pomocą kogoś takiego, jak pośrednik kredytowy https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elk/ , szybko znajdziemy kredyt.
Jadźka

Re: Wielkanoc - pożyczka

Post autor: Jadźka »

Tak są ciekawe i szybkie rozwiązania nawet jak masz słabą zdolność kredytową a mianowicie wejdź tutaj https://concash.pl/pozyczka-na-dowod Wystarczy dowód i wniosek online a decyzję masz w 15 minut. Rzadko kiedy jest odmowna bo nie sprawdzają BIK ani KRD więc masz pewność że będzie finansowanie na dogodnych warunkach.
ODPOWIEDZ